Škoda Assistance

Naši pracovníci na centrále Škoda Assistance jsou vám k dispozici nonstop v ČR: 800 600 000 v zahraničí: +420 236 090 002

Škoda Záruka mobility

V rámci Škoda Záruka mobility je vám k dispozici nonstop asistenční služba Škoda Assistance a to po celé Evropě. V případě neočekávané technické poruchy se můžete obrátit na náš tým specialistů.

Škoda Doživotní záruka mobility

Při pravidelném servisu si zákazník může Škoda Záruku mobility prodloužit o další servisní interval, a to až po dobu životnosti vozidla. Doživotní záruka mobility platí jen v případě, že jsou servisní prohlídky prováděny autorizovanými servisními partnery Škoda.

Vybití akumulátoru pro elektrický pohon

V případě vybití vysokonapěťového akumulátoru pro elektrický pohon lze využít asistenční služby na tel. čísle 800 600 000. Pracovníci centrály Škoda Assistance zprostředkují pomoc v podobě odtahu k nejbližší nabíjecí stanici nebo do nejbližšího servisu Škoda.

Poskytneme vám pomoc v neočekávaných situacích

Pokud se vozidlo stalo nepojízdným v příčinné souvislosti s vadou, která má nebo by mohla být odstraněna plněním ze Škoda Záruky.

Možnost odvozu servisním partnerem, využití MHD, vlaku, autobusu a případně taxi nebo poskytnutí náhradního vozidla.

Možnost poskytnutí maximálně 3 nocí v rozsahu 2 000 Kč/os./noc bez stravy a možnost využití kombinace ubytování s náhradním vozem.

Odtah k nejbližší nabíjecí stanici nebo do nejbližšího servisu Škoda.

Dolití nezbytně nutného množství chladící kapaliny, oleje, AdBlue či paliva pro další provoz vozu (palivo a provozní kapaliny hradí zákazník).

Při zabouchnutí je kryto otevření vozu bez poškození (pokud nelze, tak odtah do nejbližšího servisu Škoda, případně odvoz do místa bydliště pro náhradní klíč).

Kompletní přehled a rozsah služeb Škoda Záruka mobility

V případě nenadálé situace vám pomůžeme závadu odstranit po telefonu, případně vyšleme servisní vozidlo na místo poruchy nebo odtáhneme váš vůz do nejbližšího autorizovaného servisu Škoda a případně poskytneme náhradní vůz nebo ubytování v hotelu.

Další služby pro váš vůz

Škoda Prodloužená záruka

Buďte připraveni na všechny nástrahy provozu

Škoda Předplacený servis

Myslete v klidu na jiné věci, ať je s autem cokoli

Škoda Pojištění

Pojistěte se pro případ, že něco zaskřípe

Archiv

Škoda Assistance - Přehled a rozsah služeb 01/2024
pdf (2.1 MB)
Škoda Assistance - Přehled a rozsah služeb 01/2023
pdf (2.1 MB)
Škoda Assistance - Přehled a rozsah služeb 05/2021
pdf (386.7 KB)
Škoda Assistance - Přehled a rozsah služeb 04/2020
pdf (384.7 KB)
Škoda Assistance - Přehled a rozsah služeb 01/2020
pdf (384.7 KB)