ŠKODA Assistance

V rámci služeb ŠKODA Záruky mobility je Vám k dispozici non-stop asistenční služba ŠKODA Assistance na tel. čísle 800 600 000 v ČR nebo ze zahraničí +420 236 090 002.

Služby ŠKODA Záruka mobility

V případě nenadálé situace Vám pomůžeme závadu odstranit po telefonu, případně vyšleme servisní vozidlo na místo poruchy nebo odtáhneme Váš vůz do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA, případně poskytneme náhradní vůz nebo ubytování v hotelu.

Poskytneme vám pomoc v neočekávaných situacích

Pokud se vozidlo stalo nepojízdným v příčinné souvislosti s vadou, která má nebo by mohla být odstraněna plněním ze ŠKODA záruky.

Odvoz servisním partnerem, MHD, vlak, autobus, případně taxi nebo náhradní vozidlo.

maximálně 3 noci v rozsahu 2 000 Kč/os./noc bez stravy. Možnost kombinace ubytování s náhradním vozem.

Odtah k nejbližší nabíjecí stanici nebo do nejbližšího servisu ŠKODA.

Dolití nezbytně nutného množství chladící kapaliny, oleje, AdBlue či paliva pro další provoz vozu (palivo a provozní kapaliny hradí zákazník).

Při zabouchnutí je kryto otevření vozu bez poškození (pokud nelze, tak odtah do nejbližšího servisu ŠKODA, případně odvoz do místa bydliště pro náhradní klíč).

Kompletní přehled a rozsah služeb ŠKODA Záruka mobility

Víte, že doživotní záruku mobility máte k novému vozu ŠKODA zdarma?

Doživotní ŠKODA Záruka mobility vám dává jistotu, že dojedete do cíle i při poruše vozu. V rámci záruky mobility je vám totiž dostupná non-stop asistenční služba ŠKODA Assistance jako pomoc na cestách 365 dní v roce, a to po celé Evropě. Platnost je podmíněna absolvováním předepsaných servisních prohlídek v autorizovaném servisu ŠKODA a uhrazením poplatku za prodloužení platnosti ŠKODA Doživotní záruky mobility 80 Kč nebo 160 Kč bez DPH dle konkrétního servisního intervalu.

Další služby programu ŠKODA CARE

ŠKODA Prodloužená záruka

Buďte připraveni na všechny nástrahy provozu

ŠKODA Předplacený servis

Myslete v klidu na jiné věci, ať je s autem cokoli

ŠKODA Pojištění

Pojistěte se pro případ, že něco zaskřípe