Svolávací akce airbagů Takata

Ohrožení života v důsledku vadných airbagů
Celosvětové svolávání airbagů Takata se vedle mnoha dalších výrobců týká i modelů značky Škoda. Je tedy možné, že i ve vašem vozidle může pro vás vadný airbag představovat vážné bezpečnostní riziko. Zde se dozvíte více informací a můžete si ověřit, zda se vás věc týká. Zde zadáním VIN zkontrolujte, zda se věc týká i vašeho vozidla.

Ověření softwaru dieslových motorů

EA 189
Pravděpodobně jste již zaznamenali, že koncern Volkswagen intenzivně šetří nesrovnalosti v softwaru použitém u některých naftových motorů. Také automobilka Škoda získávala od koncernu Volkswagen motory s tímto softwarem a montovala je do některých svých vozů.

K ověření, zda byl tento software ve vašem vozidle nainstalován, podejte, prosím, dotaz online.

Ostatní svolávací akce

(Kromě airbagů Takata)
Chceme zajistit, aby váš vůz Škoda byl bezpečný a jeho vlastnictví pro vás představovalo jedinečnou zkušenost. Pokud už musela být svolávací akce spuštěna, chceme vás ujistit, že je zajištěna bezpečnost a funkčnost vašeho vozu, a nic tak nebrání v jeho řádném používání.

Škoda Scooter ‑ Stažení z oběhu

Společnost Škoda Auto zjistila u koloběžky Škoda Scooter, která byla prodávána zákazníkům v letech 2019 a 2020, konstrukční závadu. Z tohoto důvodu se společnost Škoda Auto rozhodla stáhnout všechny dodané koloběžky z oběhu a zastavit prodej nových.

Škoda střešní box 400 l ‑ stažení z prodeje

Společnost Škoda Auto a.s. identifikovala použití nesprávných plastových krytek zamykacího mechanismu při výrobě střešního boxu (Škoda číslo dílu: 000071175C (stříbrná) / 000071175D (černá)). Detailnější informace se dočtete níže. Tyto plastové krytky mohou prasknout, což může mít za následek poškození samotného střešního boxu i vozidla. Škoda Auto a.s. důrazně doporučuje zákazníkům přestat potenciálně vadný střešní box používat a kontaktovat servisního partnera Škoda.

Opatření EA 189

Přečtěte si informace o EA189 Opatření na podporu důvěry.