Převezměte kontrolu nad celým procesem správy vozového parku skrze Škoda Fleet konfigurátor. Naše B2B aplikace prohloubí vaši spolupráci se Škoda Auto a jejími prodejci, můžete v ní pohodlně konfigurovat, schvalovat a žádat o nabídky na nové vozy pro svou flotilu. Dejte sbohem složitým procedurám a těšte se na novou éru optimalizací a personalizací.

Proč využít Škoda Fleet konfigurátor?

Management na míru

Poskytněte své společnosti vlastní nástroj pro nastavení firemního fleet managementu. Diverzifikujte a optimalizujte svůj vozový park pro používání specifickými uživatelskými skupinami, zajistěte průběh práce bez překážek a nastavte unikátní způsob pro každý jednotlivý tým.

Vyšší efektivita

Náš přehledný systém a automatizovaný proces validace zefektivňují sdílení informací a urychlují schvalování. Rozlučte se se zbytečnými prodlevami a využijte rychlejší proces rozhodování.

Zaměstnanecké benefity

Osobní konfigurátor je skvělým benefitem pro každého zaměstnance, oprávněného získat služební vůz. Poskytněte členům svého týmu nástroj, který jim umožní přizpůsobit konfiguraci a uzpůsobit ji svým požadavkům.

Zcela zdarma

Užívejte si výhod Škoda Fleet konfigurátoru bez finanční zátěže. Celý náš systém vám poskytneme zdarma.

Klíčové vlastnosti kofigurátoru

Pozice ve Fleet konfigurátoru

Fleet manažer společnosti

Převezměte řízení konfigurátoru jako osoba s rozhodovací pravomocí. Nastavte limity pro jednotlivé zaměstnance nebo skupinu zaměstnanců, schvalujte jejich konfigurace a zadávejte požadavky na nabídky prodejcům. Vše je prováděno v uživatelsky přívětivém rozhraní s jasně definovanými procesy.

Zaměstnanec společnosti

Rozlučte se s excelovými tabulkami a složitou komunikací. Jako zaměstnanec máte možnost snadno konfigurovat svůj služební vůz. Stačí sledovat zásady, porovnat možnosti a odeslat konfiguraci přímo svému nadřízenému.

Prodejce Škoda Auto

Bezproblémová spolupráce se správci firemních vozových parků. Přijímejte nové požadavky, pomáhejte jim optimalizovat konfigurace a nebo zasílejte speciální nabídky. Komunikace v rámci nástroje je otázkou jednoho kliknutí.

Jak začít?

Nejprve musíte jako Fleet manažer zaregistrovat svou firmu prostřednictvím One Business ID - celokoncernového B2B řešení identity obsahujícího autentizaci a autorizaci pro všechna kontaktní místa Škoda se zajištěním bezpečného přístupu pro zákazníky.

Jak se registrovat
pdf (2.7 MB)

Často kladené dotazy


Jako Fleet manažer si musíte vytvořit ID své organizace prostřednictvím One Business ID, které vaší společnosti poskytuje unikátní přístup k digitálním službám koncernu Volkswagen pro firemní zákazníky. Jakmile svou organizaci zaregistrujete, můžete ji centrálně spravovat a snadno se přihlašovat k digitálním službám, jako je Connect Fleet nebo Vehicle Data Access, pomocí jediného uživatelského ID. Více informací naleznete zde.

Jako prodejce musíte požádat o přístup ke Fleet konfigurátoru prostřednictvím portálu Škoda B2B.

Ano, Fleet manažer může zaslat žádost o nabídku prodejci nebo leasingové společnosti (třetí straně). Leasingové společnosti však nemají k nástroji přístup, proto jej obdrží e-mailem.

Škoda Fleet konfigurátor je poskytován zdarma.