Škoda Předplacený servis kryje všechny servisní úkony předepsané výrobcem vozidla a dle varianty též výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení.

Škoda Předplacený servis je dostupný ve variantách Standard nebo Plus a doba jeho trvání je 5 let nebo do zvoleného kilometrového nájezdu (60, 100 nebo 150 000 kilometrů). Bližší informace naleznete níže či případně u svého autorizovaného partnera Škoda.

Základní informace a výhody

Varianty Předplaceného servisu

Varianta Standard

Zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky podle stanoveného servisního intervalu. Zahrnující výměny motorového oleje, výměny filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony prováděné v rámci servisních prohlídek. Varianta Standard obsahuje také prodloužení záruky mobility.

Varianta Plus

Zahrnuje servisní úkony ve stejném rozsahu jako varianta Standard a dále servisní úkony vedoucí k bezstarostnému provozu vozidla. Jedná se o výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení např. brzdové destičky a kotouče, stěrače a další. Bezstarostný provoz vozidla pokrývá i nahodilé poruchy, prodloužení záruky mobility a kontrolu vozu před STK.

Škoda Předplacený servis*

*Jedná se o doporučené ceny s DPH, platné v ČR od 1.7.2023. Doba platnosti balíčku je na 5 let nebo dle limitu nájezdu.

Nabídka přímo pro váš vůz

Vyhněte se nečekaným výdajům za údržbu vozu s naší předplacenou Servisní prohlídkou.

Servisní prohlídky zahrnují servis předepsaný výrobcem, včetně výměn oleje, filtrů a drobného materiálu spojeného s úkony v rámci Servisních prohlídek s výjimkou výměny rozvodového řemene.

  • Servisní prohlídku můžete vyřídit online a odkudkoliv.
  • V ceně servisního balíčku je obsažena také cena práce a využitý materiál.

Další služby pro váš vůz

Škoda Prodloužená záruka

Buďte připraveni na všechny nástrahy provozu

Škoda Pojištění

Pojistěte se pro případ, že něco zaskřípe

Škoda konfigurátor

Sestavte si vůz podle vlastních představ a vyberte si k němu požadovanou variantu Škoda Předplaceného servisu

Škoda servisní prohlídka

Vyhledejte nejbližší autorizovaný servis Škoda a domluvte si servisní prohlídku vozu v rámci vaší varianty Škoda Předplaceného servisu.

Škoda E-shop

Všechny doplňky a příslušenství pro vaše vozidlo naleznete v našem E-shopu.