Škoda Předplacený servis kryje náklady na servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů a dle varianty též výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení. Provoz vašeho vozu tak bude ještě bezstarostnější.

Škoda Předplacený servis je dostupný ve variantách Standard nebo Plus a doba jeho trvání je 5 let nebo do zvoleného kilometrového nájezdu (60, 100 nebo 150 000 kilometrů). Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo změny cen náhradních dílů.

Škoda Předplacený servis lze objednat s novým vozidlem, nebo před dodáním vozu. Verzi Standard i Plus lze objednat též k vozidlu Škoda do 2 let stáří, které ještě neabsolvovalo první předepsanou prohlídku.

Škoda Předplacený servis se vztahuje ke konkrétnímu vozu bez ohledu na změnu majitele. Navíc je doložena řádná servisní historie, oba tyto fakty zvyšují hodnotu vozu při následném prodeji.

Varianta Standard

Zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky podle stanoveného servisního intervalu. Zahrnující výměny motorového oleje, výměny filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony prováděné v rámci servisních prohlídek. Varianta Standard obsahuje také prodloužení záruky mobility.

Varianta Plus

Zahrnuje servisní úkony ve stejném rozsahu jako varianta Standard a dále servisní úkony vedoucí k bezstarostnému provozu vozidla. Jedná se o výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení např. brzdové destičky a kotouče, stěrače a další. Bezstarostný provoz vozidla pokrývá i nahodilé poruchy, prodloužení záruky mobility a kontrolu vozu před STK.

Hlavní výhody

Doba trvání Škoda Předplaceného servisu

5 let od doby uvedení vozidla do provozu nebo do vyčerpání zvoleného limitu nájezdu km, přičemž rozhodující je ta skutečnost, která nastane dříve.

Škoda Předplacený servis Standard

Je možné zakoupit i na vozidla, která jsou již v provozu. Maximálně však do 2 let stáří nebo 1. absolvované servisní prohlídky.

Maximální limit nájezdu km

Podle vaší volby 60 000 km, 100 000 km nebo 150 000 km.

Zvolená varianta služby

Platí po celou dobu trvání a není možné ji změnit.

Další služby pro váš vůz

Škoda Prodloužená záruka

Buďte připraveni na všechny nástrahy provozu

Škoda Pojištění

Pojistěte se pro případ, že něco zaskřípe

Škoda Konfigurátor

Sestavte si vůz podle vlastních představ a vyberte si k němu požadovanou variantu Škoda předplaceného servisu

Prodejce Škoda

Vyhledejte nejbližšího partnera Škoda a proberte s našimi prodejci správnou variantu Škoda Předplaceného servisu pro váš vůz.

Ceníky a katalogy

Cenu Škoda Předplaceného servisu pro konkrétní modely naleznete v platných cenících.