Představujeme on-line služby ŠKODA Connect, které vám umožní naplno prožít každý den! Zakoupením všech – nebo pouze některých – těchto balíčků služeb dáte vašemu vozu spoustu nových funkcí, včetně zábavy na cestách, péče vašeho vozu a vaší bezpečnosti. Prohlédněte si podrobně všechny funkce.

INFOTAINMENT ON-LINE

Služby Infotainment Online vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle cesty. Jsou k dispozici pro systémy infotainmentu ŠKODA Amundsen a Columbus. Platnost licencí služeb se se musí pravidelně obnovovat.

Proaktivní servis

Proaktivní servis je připraven vám pomoci řešit závady nebo jiné problémy související se stavem vašeho vozu. Vůz automaticky kontaktuje oblíbeného servisního partnera nebo přivolá pomoc v případě drobné nehody. Proaktivní servis je dostupný s většinou infotainment systému a může být prvkem základní výbavy, nebo výbavy na přání.

VZDÁLENÝ PŘÍSTUP

Vzdálený přístup k vozu je zcela nový způsob kontrolování vašeho vozu díky propojení vozu a chytrého telefonu. Pomocí svého telefonu můžete vůz kontrolovat a zajistit si zasílání hlášení o stavu. Platnost služeb se pravidelně obnovuje. Služba Vzdálený přístup je kompatibilní s většinou systémů infotainmentu.

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ / eCall

Velmi důležitým bezpečnostním prvkem je tísňové volání (součást balíčku služby ŠKODA Connect) neboli eCall, jež je zdarma po celou dobu životnosti vozu.

PORTÁL ŠKODA CONNECT

Prostřednictvím portálu ŠKODA Connect můžete snadno ovládat své služby ŠKODA Connect.

APLIKACE MyŠKODA

Díky aplikaci MyŠKODA můžete svůj vůz ŠKODA dálkově monitorovat a kontrolovat.

DOSTUPNOST SLUŽEB ŠKODA CONNECT

Ověřte si dostupnost služeb ŠKODA Connect ve své zemi.

OBCHOD

Vybrané systémy infotainmentu jsou vybaveny Obchodem Connect, kde můžete snadno a pohodlně doplňovat datové balíčky, rozšiřovat služby ŠKODA Connect a stahovat aplikace, například Zprávy a Počasí.

Dcera má řidičák? Budťe v klidu.

Prodlužte si službu ŠKODA Connect a mějte svůj vůz neustále pod kontrolou