S aplikací MyŠkoda máte svůj vůz jako na dlani. Stačí si aplikaci nainstalovat do chytrého telefonu a získáte přístup ke všem nezbytným informacím o svém voze, ať už je budete potřebovat kdykoliv a kdekoliv. Stejně tak můžete jejím prostřednictvím ovládat základní funkce vozu, přičemž jednotlivé služby a funkce jsou vám k dispozici dle zvoleného balíčku Škoda Connect: Infotainment Online nebo Proaktivní servis a Vzdálený přístup.

Služby

Kdykoliv si můžete zkontrolovat potenciální dojezd vozu s množstvím pohonných hmot, které má ještě k dispozici, nebo se můžete podívat na jízdní data z vašich nedávných cest. Přemýšlíte, zda jste vůz zamkli? Odpověď vám dá aplikace MyŠkoda. Svůj vůz i na těch nejrozlehlejších parkovištích najdete snadno a rychle díky funkci Poslední parkovací pozice. Můžete dokonce na dálku zatroubit nebo zablikat světly, aby bylo hledání ještě snazší.

Plánujete trasu? V klidu si ji připravte doma a pak ji pouze odešlete do navigace vozu. Skvělým pomocníkem je také Plánovač tras, který kontroluje váš kalendář a dle aktuální dopravní situace vás upozorní na to, kdy je potřeba vyrazit, abyste na nadcházející schůzku dorazili včas.

Podělte se s námi o názor

Díky funkci Hodnocení vozu, která je součástí aplikace MyŠkoda, s námi můžete sdílet vaše postřehy týkající se našich vozů i služeb. Stačí jen pár kliknutí a váš názor doputuje přímo k nám.

Máte otázky nebo jste narazili na komplikace?