S aplikací MyŠKODA máte svůj vůz jako na dlani. Stačí si aplikaci nainstalovat do chytrého telefonu a získáte přístup ke všem nezbytným informacím o svém voze, ať už je budete potřebovat kdykoliv a kdekoliv. Stejně tak můžete jejím prostřednictvím ovládat základní funkce vozu, přičemž jednotlivé služby a funkce jsou vám k dispozici dle zvoleného balíčku ŠKODA Connect: Infotainment Online nebo Proaktivní servis a Vzdálený přístup.

SLUŽBY

Kdykoliv si můžete zkontrolovat potenciální dojezd vozu s množstvím pohonných hmot, které má ještě k dispozici, nebo se můžete podívat na jízdní data z vašich nedávných cest. Přemýšlíte, zda jste vůz zamkli? Odpověď vám dá aplikace MyŠKODA. Svůj vůz i na těch nejrozlehlejších parkovištích najdete snadno a rychle díky funkci Poslední parkovací pozice. Můžete dokonce na dálku zatroubit nebo zablikat světly, aby bylo hledání ještě snazší.

Plánujete trasu? V klidu si ji připravte doma a pak ji pouze odešlete do navigace vozu. Skvělým pomocníkem je také Plánovač tras, který kontroluje váš kalendář a dle aktuální dopravní situace vás upozorní na to, kdy je potřeba vyrazit, abyste na nadcházející schůzku dorazili včas.

Používáte pro svou osobní či pro pracovní potřebu záznamy jízd? I s tím vám pomůže aplikace MyŠKODA. Pro zaznamenávání jízd stačí propojit váš chytrý telefon s vozem skrze rozhraní MirrorLink™ nebo CarPlay z balíčku komunikačních rozhraní SmartLink+. Po dokončení jízdy budete mít k dispozici mapu s projetou trasou a doplňkové informace, jako je ujetá vzdálenost, průměrná spotřeba, průměrné otáčky motoru, průměrná rychlost nebo doba a úspornost jízdy.

MÁTE OTÁZKY NEBO JSTE NARAZILI NA KOMPLIKACE?