Vždy víte, za co a kolik platíte

Čestný škodovácký! Ať už potřebujete servisní prohlídku, připravit na STK, nebo přezout, v našich autorizovaných servisech najdete poctivý servis pro váš vůz. Pro více informací se obraťte na svůj autorizovaný servis.

Sezónní zvýhodněné prohlídky

Už několik let po sobě pro naše zákazníky ve spolupráci s autorizovanými partnery připravujeme zvýhodněné servisní prohlídky. Příprava vozu na zimu či léto vás tak vyjde na pár korun.

Servis a údržba elektromobilů

Máte elektromobil a nevíte, jak může probíhat jeho servis? Nemusíte se ničeho bát, podívejte se na bližší informace.

Škoda Pneugarance a Škoda Pneuhotel

Jsme tu pro vás, ať už potřebujete vyměnit kola, uskladnit je v našem Škoda Pneuhotelu, nebo i v případě, kdy se vám stane náhle nehoda a pneumatika není už schopná další jízdy. V tomto případě vám pomůže zase naše Škoda Pneugarance.

Škoda Assistance

Nenechte se zastavit. Naši pracovníci na centrále Škoda Assistance jsou vám k dispozici nonstop v ČR: 800 600 000 v zahraničí: +420 236 090 002

Škoda Connect

Služby Škoda Connect umožňují propojit vůz s online světem. Tím rozšiřují funkce vozu a infotainmentu a dají vám řadu možností, jak využít potenciál vozu na maximum a zároveň si usnadnit a zpříjemnit život.

Šeková knížka plná slev

Jak jsme poctiví, tak jsme štědří. Pro všechny majitele vozů starších 4 roky máme šekovou knížku se slevou až 20 %.

Dejte likvidaci zelenou

Servisní partneři značky Škoda se v rámci programu GreenRetail zapojují do aktivit, díky nimž zavádějí postupy a procesy s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Například pokud autobaterie či pneumatiky definitivně doslouží, je potřeba je ekologicky sprovodit ze světa. Všechny autorizované servisy značky Škoda na území ČR se o to umí postarat.