Přivážíme energii do čela závodu.

Flotila 250 vozů pomáhá při závodu

Flotila, zahrnující modely ŠKODA ENYAQ iV, ŠKODA OCTAVIA iVŠKODA OCTAVIA, stejně jako ŠKODA SUPER iV, bude zajišťovat mobilitu organizátorů a vedení závodu a doprovázet peloton na strati jako servisní vozidla. V čele pelotonu letos opět pojede vůz ŠKODA ENYAQ iV.

Sponzorujeme zelený trikot

Logo ŠKODA bude v průběhu závodu zdobit Zelený trikot pro vedoucího jezdce bodovací soutěže, který sponzorujeme od roku 2015.

I Vy se můžete obléci do barev ŠKODA

Tour de ŠKODA Design

Již po dvanácté v řadě je ŠKODA Design odpovědný za ztvárnění pohárů z českého křišťálu. Letošní trofej závodu Tour de France odráží motivy, které reprezentuje cyklistika: přírodu, ekologii a čistou energii.

Vyhraj a staň se součásti Tour

Ukažte, že znáte Tour jako své boty, a vyhrajte roční předplatné Strava Premium, nejmodernější helmu a sluneční brýle POC, špičkové kolo ŠKODA s podpisem vítěze Tour Andyho Schlecka, podepsaný zelený dres ŠKODA nebo nejžádanější cenu ze všech ‑ VIP návštěvu Tour s přeletem vrtulníku nad pelotonem.

L'ETAPE CZECH REPUBLIC

ŠKODA AUTO se stala generálním partnerem vyjímečného cyklistického závodu. L'ETAPe Czech republic by Tour de France je příležitostí, jak si i bežný fanoušek cyklistiky může vyzkoušet pocity velkých mistrů řidítek. L'ETAPE Czech Republic by Tour de France dává možnost stát se na jeden den Pogačarem, Rogličem, Cavendishem či Saganem. Závod o žlutý dres na 90 nebo 130 kilometrů obsahuje vrchařské a sprinterské prémie podobně jako Stará dáma - Tour de France.