K otevření a zamknutí vozu už nemusíte mít v ruce klíč. Řídicí jednotka KESSY (Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpozná klíč a vozidlo se automaticky odemkne po stisknutí klik dveří nebo pátých dveří. Motor se spouští stisknutím tlačítka.
Škoda Kamiq Komfortní prvky
Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
Sedadlo řidiče u volitelného interiéru Suite je elektricky ovládané pro maximální pohodlí za volantem. Jemným nastavením sedadla pomocí ovladačů si rychle a snadno najdete ideální polohu.
Škoda Kamiq Komfortní prvky
Rychlonabíjecí USB-C porty
Dobrá zpráva! Už žádné hádky o USB porty. Scala může být volitelně vybavena čtyřmi porty USB-C s rychlým 45W nabíjením.
Škoda Kamiq Komfortní prvky
Elektricky odjistitelné tažné zařízení
Volitelné elektricky výsuvné tažné zařízení je velmi praktické. Tažné zařízení s integrovanou zásuvkou se odjišťuje tlačítkem na boku zavazadlového prostoru.