Filtr pevných částic, takzvaný DPF filtr, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vozů s naftovým motorem. Filtr během provozu vozidla zachytává pevné částice a během takzvané regenerace dochází při teplotě okolo 500°C k jejich vypálení. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení, jehož 100% funkčnost může kromě kvality tankovaných paliv, provozních podmínek a stylu jízdy ovlivňovat mnoho dalších faktorů. Vybrat si můžete DPF filtry ze sortimentu Škoda Originálních dílů.

Spousta dobrých důvodů proč mít DPF v dobré kondici

 

Filtr pevných částic je komplexní díl, který v sobě skrývá sofistikovaná konstrukční řešení. Kvalitní DPF využívá mimo jiné vysoce precizní voštinovou strukturu vytvořenou z karbidu křemíku a komponenty z drahých kovů s katalyticky redukčními účinky, například platinu a paladium.

Správná funkce filtru pevných částic zaručí:

  • bezvadný chod motoru
  • nižší spotřebu paliva
  • menší opotřebení dalších součástí motoru
  • další roky bezstarostného provozu vozidla

Pouze Škoda Originální filtry pevných částic jsou to nejlepší řešení pro Váš vůz. Zaručují totiž 100% kompatibilitu s vaším vozem.

Uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní ceny Škoda Auto a.s. včetně DPH platné do odvolání, nebo do vyprodání zásob. Ceny neobsahují montáž. Uvedené ceny jsou platné při vrácení původního DPF filtru. Kompatibilitu DPF filtru vždy konzultujte se svým autorizovaným partnerem Škoda, dle konkrétního VIN kódu vozidla.