L'Etape Czech Republic by Tour de France je příležitost stát se na jeden den Saganem, Froomem nebo Contadorem. Je to závod o žlutý dres na 136 nebo 91 kilometrů. Jsou to vrchařské a sprinterské prémie o zelený a puntíkatý dres. Ale může to být i pohodová vyjížďka. Záleží jen na vás. Medaili máme pro každého, kdo dokončí. Start a cíl v Praze, trasy vedoucí po uzavřených silnicích Křivoklátska, Berounska a Českého krasu.

Probuď v sobě vítěze!

Výzva, do které se může zapojit každý z nás! Každý, kdo chce překonat své hranice a probudit v sobě vítěze. Odhodlání, píle, nadšení. Emoce, které nás ženou kupředu. A ženou i naše dva hlavní ambasadory. Petra a Evelínu. Petr Lexa jede závod L’Etape Czech Republic by Tour de France i pro své fanoušky, kteří ho podporují. Pro Evelínu Opičkovou je tahle jízda po těžkém úrazu výzvou dvojnásobnou. O trenérský dohled a motivaci našich ambasadorů se postará Jirka Ježek, šestinásobný paralympijský šampion v cyklistice.

Vyrážíme 11. 6. 2022

Těšte se na 228 km jízdy Petra a Evelíny na L'Etape Czech Republic by Tour de France. Pokoří závod opravdových mistrů?

Naši ambasadoři

Petr Lexa

Český zpěvák skupiny Slza pojede L’Etape 2022 v dresu We Love Cycling. Petr v minulosti trávil na biku hodiny týdně. Kolo bylo součástí jeho života. V momentě, kdy se přestěhoval do velkoměsta, kolo odložil a dobrých 10 let na něj nesáhl. Dokáže v sobě objevit vítěze?

Evelína Opičková

Evelína Opičková se na kole dostala do životní formy. A plánovala cyklistický přestup, jímž by se přiblížila nejvyšší úrovni. Jenže zranění páteře její rozlet přibrzdilo. Sedmadvacetiletá bojovnice se však nevzdala. A L’Etape pro ni představuje výzvu. Také ona oblékne dres We Love Cycling.

Jirka Ježek

Jirka je šestinásobný paralympijský šampion v cyklistice, několikanásobný světový šampion v paracyklistice na silnici i dráze. Bývalý profesionál převzal nad oběma tvářemi projektu Probuď v sobě vítěze trenérskou záštitu. Navíc se L’Etape 2022 jede v jeho revíru.

Seznamte se

Odhodlání mají, teď chce porádně zamakat

Jak se poperou se svou osobní výzvou?

Sledujte cestu Petra a Evelíny na sociálních sítích nebo na webu We Love Cycling.

Buďte připraveni na nástrahy L'Etape s doplňky ŠKODA

Trasa skýtá mnohé nástrahy, na které je třeba myslet.

Jiří Ježek projel celou trasu, aby ji pro vás důkladně zmapoval.