Tato stránka je doplňkovou stránkou úvodní stránky. Klepnutím na tlačítko se vrátíte zpět.

BEZBARIÉROVÁ MOBILITA

Věděli jste, že ...

Mobilita pro každého – to je heslo, které ctíme, a proto mezi naše klíčové CSR aktivity dlouhodobě patří podpora bezbariérové mobility. Osobám s hendikepem mobilita pomáhá vést aktivní život bez omezení. Možnost cestovat a být neustále mobilní hendikepovaným otevírá spoustu možností a nových výzev. Za volantem jsme všichni volní a pohyb nezná hranic. Žijeme život naplno a bez bariér.


 

 

ŠKODA Handy

Cílem programu ŠKODA Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Naši specialisté ŠKODA Handy poskytují poradenství v rámci prodejní sítě ŠKODA AUTO Česká republika a jsou připraveni Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

Zjistit více

ŠKODA Neřídit

GRANTOVÝ PROGRAM PRO HENDIKEPOVANÉ ZÁJEMCE O ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ

Získejte více samostatnosti a volnost pohybu. ŠKODA AUTO a Konto Bariéry vyhlašují grantový program, který hendikepovaným otevírá cestu k řidičskému průkazu. Příspěvek až 15 000 Kč obdrží ti žadatelé, kteří splní grantové podmínky a budou vybráni komisí složenou ze zástupců ŠKODA AUTO a Konta Bariéry.

Zjistit více