Cesta za snem je jednou z nejvýznamnějších neziskových organizací působící v ČR. Jejím posláním je sdružovat nejen lidi s hendikepem, ale také širokou veřejnost prostřednictvím sportovních a zážitkových akcí. Škoda Auto se stala hrdým partnerem této organizace pro rok 2019.

Jedeme v tom spolu

Sledujte spolu s námi silné životní příběhy lidí s hendikepem. Hosté pořadu vypráví, jak i přes nepřízeň osudu stále dokazují úžasné věci.

Za hranice snů

Petr, basketbalista, milovník rychlých aut, motorek a vlastně všeho s motorem, vyslovil přání svézt se v závodním speciálu Škoda Fabia R5. Od dětství závodil a měl slibně rozjetou kariéru motokrosového jezdce. Před dvěma lety však zažil tragickou nehodu na motorce a od té doby hraje basket už pouze na invalidním vozíku. To ho však nezastavilo a přes několik pokusů se dostal až ke speciální bugině, kterou si nechal upravit na ruční řízení. Splnění takového snu jsme Petrovi s radostí zajistili. Jaké bylo setkání s Janem Kopeckým a Pavlem Dreslerem, jaká byla jízda, a dojmy se můžete podívat sami

Míša Tereska, dvanáctiletý chlapec z Chrudimi, trpí dětskou mozkovou obrnou, která jej upoutala na invalidní vozík. Od pěti let hraje sledge hokej za pardubické Mustangy. Sport, ale hlavně lední hokej je Míšův život. Společně s Cestou za snem a Českým hokejovým svazem jsme se rozhodli věnovat Míšovi životní zážitek, zatrénovat si s Českou reprezentací. Setkání, které bylo pro Míšu překvapením, se 1. května uskutečnilo v brněnské DRFG Aréně před začátkem mezinárodního přípravného šampionátu před mistrovstvím světa Carlson Hockey Games. Míša se mohl navíc radovat z mnoha dárků a hlavně ze vstupenek na nadcházející MS v hokeji v Bratislavě.