NEJDELŠÍ PARTNERSTVÍ ŠKODA AUTO A IIHF

V letošním roce slaví ŠKODA AUTO jako oficiální hlavní sponzor Mezinárodní federace ledního hokeje třicet let.

Vydraž originální, podepsaný puk přímo z mistrovství

Jedinečné hokejové NFT koláže pomohou vychovat novou generaci českých hokejistů.

30 let Mistrovství světa v ledním hokeji s podporou ŠKODA AUTO, 30 hokejových legend národního týmu, 30 podpisů, 1 unikátní sbírka NFT koláží hokejových puků

Dražíme slavné puky, pomáháme českému hokeji

Třicet unikátních hokejových NFT, reflektující klíčové momenty české hokejové reprezentace na Mistrovství světa v ledním hokeji za poslední tři dekády. Každé doprovázené originálním fyzickým hokejovým pukem s podpisem reprezentanta českého národního týmu jako bonus k vydraženému NFT. V dražbě za své peníze získáte kus hokejové historie, sběratelský skvost i nesmazatelnou stopu v rozvoji mladých nadějných hráčů – nemluvě o potenciálně zajímavé investici. Výtěžek dražby bude ze sta procent použit pro přímou podporu mládežnického hokeje.

Co rok, to puk

S každou z unikátních NFT koláží hokejových puků se můžete přenést v čase do klíčových milníků a hvězdných okamžiků národní reprezentace. Připomeňte si chvíle sportovního napětí i radosti a atmosféru hokejových mistrovství.

ŠKODA AUTO hrdým partnerem IIHF už 30 let

Spolupráce české automobilky s Mezinárodní federací ledního hokeje začala již v roce 1992 na MS v Praze a Bratislavě.

Jako poctu dlouholetému partnerství ŠKODA AUTO a IIHF jsme vyslali do finské Tampere na mistrovství světa v ledním hokeji dva aktéry v našem 30 let starém voze.

2000 km, 4 dny, 2 aktéři, 1 Favorit

Zvládne Favorit cestu?​ Stihne dvojice dorazit do zápasu se Švédy?​ A jaké dobrodružství zažijí cestou?​ Sledujte naši posádku na sociálních sítích ať vám nic neujede.

KALENDÁŘ ZÁPASŮ ČESKÉ REPREZENTACE