4/30 - 5/29/2021

Virtuální Běh pro Paraple

Ať jsi chodec, běžec nebo jezdec, překonej sám sebe, poraz svojí lenost a pomoz těm, kteří si sami často pomoci nedokážou.

Vyber si svou kategorii, nastav cíle, výši příspěvku nebo objednej funkční triko Alpine Pro, kterým podpoříš Paraple v plné výši a zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 29. 5. Výtěžek ze startovného použije Centrum Paraple na základní poskytovanou službu, kterou je pobytová sociální rehabilitace.

Centrum Paraple potřebuje kontakt s lidmi. Běh pro Paraple je k tomu skvělá příležitost. Setkání, podpora a porozumění jsou základním smyslem této akce. Jsme rádi, že od těch, kteří pomáhají „běží“ pomoc k těm, kteří ji potřebují,“ říká ředitel Centra Paraple David Lukeš. "My v Parapleti věříme, že po všech překážkách výjimečného roku 2020 se budeme chtít všichni postavit čelem novým výzvám. A proto jsme se rozhodli uspořádat první ročník Virtuálního běhu pro Paraple. Kdo bude chtít vyskočit z gauče, roztočit kola nebo jen vykročit pro dobrou věc, bude srdečně vítán! Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli a kdekoli po celý květen a svůj výkon trasovat s oblíbenou aplikací. Pak jen nasdílíte svou zdolanou vzdálenost. Výsledky výkonů budou vyhlášeny v rámci Běhu pro Paraple dne 29. 5. 2021 v Malešickém parku v Praze nebo při náhradní variantě. Nejlepší získají krásné ceny. Nezapomeňte svoje výkony také sdílet na svém FB a IG profilu pod hashtagem #behproparaple #behamproparaple #zivotjejizda.