Runway Park 2020

Runway Park - Historický víkend
14
SRPEN

Runway Park - Historický víkend

14 SRPEN, 2020 - 16 SRPEN, 2020

Víkendová akce plná zábavy a techniky.

Letiště Praha si pro vás na prázdninové víkendy přichystalo Runway Park – zábavní park pod širým nebem pro celou rodinu. Nachází se na dnes již nepoužívané letištní dráze 22 o rozloze 50 tisíc m2, na které vás čeká spousta atrakcí, letadel i unikátních technických exponátů, které nikde jinde neuvidíte! O zábavu, jídlo i pití je postaráno, vám stačí přinést si dobrou náladu a zvídavého ducha. Každý víkend na vás navíc čeká speciální program, například praktická ukázka hasičské techniky, představení letištních sokolníků a psovodů nebo dětský RunCzech.

Kdy?

Pátek 14–18 h
Sobota 10–18 h
Neděle 10–18 h

Kde?

Letiště Praha, letištní dráha 22

Proč?

Zábava pro celou rodinu, i se značkou ŠKODA

Jak se k nám dostanete a kde zaparkujete?

Do Runway Parku se dostanete buď městskou hromadnou dopravou (linka 100, 119 a 191) – zastávka na znamení Runway Park přímo před vstupem do zábavního parku, nebo automobilem s možností parkování na Letišti Praha v parkovacím domě PC COMFORT za zvýhodněnou cenu 100 Kč za den při online rezervaci předem. Rezervaci parkování je nutné provést minimálně 2 hodiny před příjezdem. Odkaz na rezervaci parkování je uvedený na PDF vstupence do Runway Parku.

Následně ze zastávky na Terminálu 1, který je hned u parkovacího domu, bude v krátkých intervalech jezdit kyvadlová doprava nebo městská hromadná doprava (linka 100, 119 a 191) na zastávku Runway Park.

Připravili jsme pro vás

Dětské dopravní hřiště

Na nejmladší návštěvníky čeká unikátní dopravní hřiště pro vzdělávání malých cyklistů. Kola i helmy jsou na místě k zapůjčení.

Skákací hrad

Pokud budou mít vaši potomci přebytek energie, můžete je přivést do skákacího hradu, kde mohou řádit, jak je libo.

Simulátory ŠKODA Motorsport

Pro ty, kteří již skákacím hradům odrostli, bude k dispozici simulátor ŠKODA Motorsport, na kterém si mohou vyzkoušet, jaké to je v kůži závodníka rally.

Virtuální realitu 125 let

Letos slavíme 125 let. Připomeňte si ve virtuální realitě hlavní milníky naší historie.

Vůz v řezu

Vozy ŠKODA se nepyšní 5 hvězdami z hodnocení společnosti Euro NCAP pro nic za nic. Podívejte se na řez vozem ŠKODA a přesvědčte se sami, že svou posádku v případě potřeby spolehlivě ochrání.

Vystavené modely

Co by to bylo za akci, kdybyste si na ní nemohli na vlastní oči prohlédnout několik z našich vybraných modelů? V Runway Parku se můžete těšit na vozy FABIA MONTE CARLO, SCALA MONTE CARLO, KAMIQ MONTE CARLO, OCTAVIA, OCTAVIA COMBI, CITIGOe iV, SUPERB iV a SUPERB SCOUT.Runway Park

Pro více informací navštivte oficiální stránky Runway Park.

Auto TUkas

Další víkend Runway Park bude ve spolupráci se ŠKODA AUTO doprovázet Auto TUkas. Jejich showroomy s vozy ŠKODA najdete ve Štěrboholech a v Modřanech.

Runway Park se ŠKODA AUTO

Další akce a události

Zobrazit vše