Mistrovství České republiky v rallye

Rally Pačejov 2020
27
ZÁŘÍ

Rally Pačejov 2020

27 ZÁŘÍ, 2020 - 28 ZÁŘÍ, 2020

Motoristický závod pro milovníky adrenalinu a rychlých aut.

V roce 2020 se na seznam podniků Mistrovství České republiky v rally (MČR) poprvé v historii dostala také Rally Pačejov, která se jede v malebné lokalitě šumavského podhůří. Uskuteční se o prodlouženém víkendu, což jistě ocení nejen posádky a soutěžní týmy, ale také diváci.

Na mapu Mistrovství ČR se sice letos Rally Pačejov dostává poprvé, avšak sama o sobě již má více než čtyřicetiletou tradici. Vedle atraktivních, ale náročných rychlostních zkoušek se také můžete těšit například na ohňostroj v Horažďovicích, který Rally Pačejov pravidelně zahajuje a vítá návštěvníky i posádky během slavnostního startu.

Kalendář Mistrovství ČR v rallye 2020

Tým ŠKODA Motorsport

V sezóně 2020 se tým ŠKODA Motorsport soustředí především na podporu zákaznických týmů a talentovaných mladých jezdců a také na obhajobu titulu na domácím mistrovství České republiky, který loni s vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo vybojoval Jan Kopecký, pro něhož to byl již sedmý titul mistra ČR v kariéře.

ŠKODA FABIA Rally2 evo

Tento závodní speciál, který se představil loni a navazuje na model ŠKODA FABIA Rally2 (dříve nazývaný FABIA R5), je třídou samou pro sebe a dále si buduje pověst nejlepšího auta ve své skupině.
Více o ŠKODA FABIA Rally2 evo

Další akce a události

Zobrazit vše