7/27 - 7/31/2021

Přidejte se k týmu We Love Cycling

Do osmičlenného týmu ŠKODA v závodě bez bariér, vedeného paralympijským vítězem Jiřím Ježkem, hledáme osmého závodníka. Přidejte se.

Metrostav Handy Cyklo Maraton VII

27. 7. – 31. 7. 2021

Představte si závod, kde lidé s handicapem tvoří jeden tým s lidmi bez něj. Závod, jehož cílem je v týmové štafetě ujet 2 222 kilometrů za 111 hodin. Závod, kde místo na vítězství záleží na vzájemné solidaritě a pomoci zdravotně znevýhodněným lidem. Takový je závod Metrostav Handy Cyklo Maraton VII, který se uskuteční ve dnech 27. 7. až 31. 7. 2021

Do osmičlenného týmu ŠKODA, vedeného paralympijským vítězem Jiřím Ježkem, hledáme osmého závodníka. Ten musí milovat cyklistiku, mít týmového ducha a nesmí se bát netradičních výzev v podobě Metrostav Handy Cyklo Maratonu VII.

Stačí vyplnit náš formulář a přesvědčit nás, že jste tím pravým článkem do týmu ŠKODA. Kromě neopakovatelného zážitku a nových známostí si domů přivezete i startovné na L´Etape Czech Republic v hodnotě 5 000 Kč.

Přihlášky můžete posílat do 28. 06. 2021, kdy ze všech přihlášených cyklistů vybereme posledního člena našeho ŠKODA týmu.

Pravidla soutěže najdete zde.

 

Přidejte se k týmu

S kým pojedete v týmu?

Jiří Ježek

Paralympijský vítěz v cyklistice

Andrea Bezděková

Česká modelka a influencerka

Michal Makermeier

Cestovatel Majk na cestách

Zaměstnanci ŠKODA AUTO