Kolo pro život 2020

Kolo pro život 2020 Znojmo Burčák Tour
05
ZÁŘÍ

Kolo pro život 2020 Znojmo Burčák Tour

05 ZÁŘÍ, 2020

Víkendová cyklistická akce pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti.

Již podvanácté jsme hlavním partnerem největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život. Od června do října se uskuteční 15 podniků, kterých se opět zúčastní jak profesionálové, tak i amatéři a rekreační jezdci všech věkových kategorií včetně dětí.

závodů od června do října


zajímavých lokalit


dní se značkou ŠKODA


Kalendář závodů

Nenechte si ujít

Na vybraných akcích si můžete prohlédnout a vyzkoušet naše ŠKODA Originální příslušenství: modely horských i silničních kol, sportovní oblečení pro cyklisty nebo prvky pro převoz jízdních kol. Připraveny pro vás budou také soutěže, kde můžete vyhrát cyklistické doplňky, příslušenství nebo dárkové předměty značky ŠKODA. Organizátoři pro letošní rok připravili novinku: fotografie ze všech závodů i tras si boudou moci všichni závodníci zdarma stáhnout a sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.

125 let lásky k bicyklům

Cyklistiku podporujeme od samých počátků naší existence, kdy pánové Laurin a Klement založili manufakturu na výrobu jízdních kol. Na své kořeny jsme patřičně hrdi. Cyklistice zůstáváme věrni dodnes a podporujeme jina mezinárodní i lokální úrovni. Přečtěte si více.

 

Kolo pro život

Seriál cyklistických závodů horských kol pro celou rodinu

Kolo pro život

WeLoveCycling

Online magazín pro všechny cyklisty, od svátečních až po profesionály

WeLoveCycling

ŠKODA E-shop

Široká nabídka doplňků a příslušenství nejen pro cyklisty

ŠKODA E-shop

Další akce a události

Zobrazit vše