Tato stránka je doplňkovou stránkou úvodní stránky. Klepnutím na tlačítko se vrátíte zpět.
Marketingový balíček „Váš nový vůz ŠKODA“

"Show your Card!"

Mezinárodní slevový program

Úspory pro celou rodinu

„Show your Card!“ ušetří majitelům karet označených tímto logem nemalé finanční prostředky při cestování po celém světě. Výhodou tohoto programu je i fakt, že benefity a slevy platí jak přímo pro oprávněnou osobu, tak i pro jeho rodinné příslušníky (manžel, manželka a jejich děti) případně spolucestující. Tato skutečnost tak může v celkovém součtu přinášet nemalé finanční úspory pro rodinný rozpočet.


Jak slevy čerpat

Postup při čerpání slev je velmi jednoduchý: stačí danému obchodníkovi předložit kartu s logem „Show your Card!“. Systém nabízí velké mnoství příležitostí, kde slevu využít. Například se ubytujete v síti hotelů Holiday Inn, se slevou 15% navštívíte Legoland v Německu a získáte slevu 10 €, půjčíte si automobil v autopůjčovnách HERTZ se slevou 10%, najíte se v Hard Rock Cafe ušetříte 10% a navštívíte Aquarium de Paris se slevou 15%. Pokud jste majitelem mobilního telefonu iPhone, můžete využít speciální aplikaci, která Vám vyhledá všechny partnery, u kterých lze čerpat slevy v místě , kde se právě nacházíte. K dispozici je Vám více jak 23 000 partnerů po celém světě.

Bližší informace o tomto programu (přehled míst, výše slev atd.) naleznete na stránkách www.arceurope.com nebo na www.uamk.cz.