ŠKODA AUTO - již 16 let v sedle

Značka ŠKODA je s jízdními koly spojena odjakživa. Proto není žádným překvapením, že jsme již 16 let hrdým partnerem nejslavnějšího cyklistického závodu světa - Tour de France. V letošním závodě, který se skládá z 21 závodních etap, na celkové vzdálenosti 3460 km se utká 176 závodníků z celého světa, při tom je podpoří 250 vozů ŠKODA.

Vůz ŠKODA SUPERB bude znovu první v cíli Tour de France

I letos se bude oficiální flotila Tour de France, čítající 250 vozů ŠKODA, podílet na hladkém průběhu celého závodu. Doprovodné vozy se postarají o potřebné zázemí a bezpečné podmínky všech závodníků.

Speciálně upravený vůz ŠKODA SUPERB opět pojede jako nejdůležitější vozidlo celé Tour de France. Ředitel závodu bude znovu využívat tuto červenou limuzínu jako mobilní dispečinkové stanoviště, odkud bude moci udělovat organizační a bezpečnostní pokyny, či využít panoramatickou střechu ke sledování pelotonu z té nejlepší pozice.

Milovníci cyklistiky, vstupte...

 Novinky z Tour de France i z celého světa cyklistiky můžete sledovat v našem online magazínu WeLoveCycling.cz, kde kromě jiného najdete i skvělé tipy na výlety.