ŠKODA AUTO vás zve na Olympijské festivaly

Již 25 let ŠKODA AUTO podporuje Český olympijský tým. V rámci této podpory jsme letos připravili mnoho aktivit na Olympijských festivalech v Brně a Ostravě, které se konají od 9. do 25. února. Kromě prezentace nejnovějších modelů značky, virtuální reality a zážitkového programu pro celou rodinu můžete také soutěžit o skvělé ceny a podpořit dobrou věc.


V soutěžní náladě jsou nejen naši sportovci v Pchjongčchangu, ale i Pedrosgame s Jitkou Nováčkovou, kteří se pod taktovkou moderátora a bývalého krasobruslaře Tomáše Vernera stali soupeři v netradičním sportovním duelu.
Postavili jsme proti sobě ŠKODA OCTAVIA COMBI RS 4x4 a dron, abychom zjistili, kdo z nich si lépe poradí s tratí inspirovanou Hrami na okruhu v Sosnové! Za volant usedla Jitka a kniplu se ujal Pedrosgame.


Jak to dopadlo? Sledujte nadupaný souboj!

Pojeďte v tom s námi a buďte vidět

Již před startem Olympijských her byla připravena aktivita pro všechny návštěvníky značkových dealerství ŠKODA. Výsledek můžete vidět na unikátním fanouškovském polepu na vozech ŠKODA vystavených v Olympijských parcích. Zároveň probíhala soutěž o ceny z olympijské kolekce a díky spolupráci s Nadací Konto Bariéry jste měli možnost podpořit mladé tělesně postižené Sledge hokejisty.

Přímo na festivalech jsme pak pro vás i celou vaši rodinu připravili řadu doprovodných aktivit, např. virtuální realitu nebo Olympijské studio, kde si mohou pamětníci zavzpomínat na „Zlaté okamžiky“ z Nagana a zkusit si okomentovat hokejový zápas. Zábava pro celou rodinu je podpořena hokejovou půjčovnou a dalším programem.