Podpořte společně s námi tovární tým ŠKODA Motorsport

Vůz ŠKODA FABIA R5 továrního týmu ŠKODA Motorsport bude i letos favoritem seriálu Mistrovství České republiky v rally. Sledujte s námi přímo na místě, zda se posádce Jan Kopecký/Pavel Dresler podaří obhájit loňský titul. Kalendář MČR 2018 má sedm podniků, kromě úřadujících šampionů se závodů účastní i několik posádek reprezentujících zákaznické týmy ŠKODA.

Vůz Jana Kopeckého je na počest kulatého výročí založení samostatné Československé republiky vyveden v barvách české trikolory. Na domácí půdě chce pokračovat ve vítězné sérii a pokusit se v letošní sezóně vybojovat čtvrtý mistrovský titul v řadě. Kromě továrního týmu ŠKODA Motorsport bude s vozem ŠKODA FABIA R5 závodit dalších devět týmů. Do soutěží různých tříd je navíc přihlášeno celkem 23 soutěžních vozů značky ŠKODA.

Angažmá továrního týmu v mistrovství České republiky je i nadále důležitou součástí aktivit na podporu domácích prodejů vozů ŠKODA. Zájemci z řad fanoušků rally si budou moci osobně ověřit kvality nových automobilů ŠKODA při zkušebních jízdách v místech konání soutěží, na kterých se budou prezentovat autorizovaní obchodníci. Kromě vozů pro zkušební jízdy bude představena i nabídka ŠKODA Originálního příslušenství, ŠKODA E-shopu nebo finanční služby ŠKODA Finance.

Novinky a tiskové zprávy

Kalendář závodů MČR 2018

23.-25.3. Kowax Valašská Rally ValMez

20.-21.4. Rallye Šumava Klatovy

18.-19.5. Rallye Český Krumlov

15.-16.6. Agrotec Rally Hustopeče

30.6.-1.7. Rally Bohemia Mladá Boleslav

24.-26.8. Barum Czech Rally Zlín

5.-7.10. SVK Rally Příbram

Trumfněte šampiona v rally a vyhrajte FABIA Edition R5 na rok


Na závodech MČR 2018 bude pro návštěvníky k dispozici FABIA R5 simulátor, který je unikátní tím, že pomocí náklonů celého prostředí řidiče simuluje přetížení včetně směru působících sil. Pocity soutěžícího se tak velmi podobají tomu, co jezdec zažívá na skutečné rychlostní zkoušce. Pokud překonáte nejrychlejším časem jízdu našeho rally jezdce Jana Kopeckého, získáváte FABIA Edition R5 na rok. Termíny a více informací na www.natrihonzu.cz .

OBJEVTE ORIGINÁLNÍ KOLEKCI ŠKODA MOTORSPORT

Rozhovor s Janem Kopeckým

Mnohonásobný šampion České republiky v rallye, mistr Evropy a vítěz řady slavných závodů mistrovství světa. Jakým řidičem je závodník Jan Kopecký v civilu a jaký má vztah k autům?