Co Čech to cyklista aneb Kolo pro život je tu pro vás již 20 let

Populární seriál cyklistických závodů se v posledních letech stále více zaměřuje na rodiny s dětmi a širokou veřejnost v jednotlivých regionech Česka pod sloganem „Co Čech, to cyklista“. A právě Petr Čech, známý fotbalový brankář, spolu s naším nejúspěšnějším bikerem a zlatým olympijským medailistou Jaroslavem Kulhavým, jsou jeho patrony.

Letos má každý z 18 závodů po celém Česku trasy rozdělené podle náročnosti a délky do čtyř kategorií. V jeden den si tak mohou na stejném místě na kole vyrazit profíci, amatéři, hobíci, děti, starší ročníky, i sváteční cyklisté. Pokračuje i stále oblíbenější Fitness jízda pro rodinné týmy a cyklistické začátečníky a chybět nebude ani největší seriál dětských závodů na horských kolech, ČT:D Junior Trophy.

Všechny účastníky čekají plně zabezpečené trasy, občerstvení, atraktivní soutěže a bohatý doprovodný program. Do něho již tardičně přispěje i hlavní partner projektu, ŠKODA AUTO. Na každém závodě čeká na účastníky nejenom bohatá tombola, ale zároveň i příležitost zkusit štěstí v připravených soutěžích.

Kalendář závodů 2019

Bohatý doprovodný program ŠKODA pro celou rodinu

Cyklistická kolekce

Ani tentokrát na stánku ŠKODA při každém závodu nechybí nabídka cyklistických kolekcí ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství.

Připravili jsme pro vás:
• Novou kolekci jízdních kol 2019
• Exkluzivní elektrokola
• Cyklistické doplňky

Showroom ŠKODA AUTO nabízí možnosti osahat si a potěžkat si kola ŠKODA VOITURETTE, ŠKODA STRETCHGO, ŠKODA KID 16, ŠKODA KID 20, ŠKODA ROAD ELITE, ŠKODA CITY LADY a ŠKODA MTB 29 FULL a také nový model eBiku ŠKODA EMTB.

Profesionální vybavení každého cyklisty, cyklodresy a další doplňky v originálním designu ŠKODA a We Love Cycling, které naleznete i na našem e-shopu.

Nová kolekce jízdních kol ŠKODA