Co Čech, to cyklista

Populární seriál cyklistických závodů, Kolo pro život, se v posledních letech stále více zaměřuje na rodiny s dětmi a širokou veřejnost v jednotlivých regionech Česka. A právě Petr Čech, fotbalový brankář, spolu s naším nejúspěšnějším bikerem a zlatým olympijským medailistou Jaroslavem Kulhavým, jsou jeho patrony.Kolo pro život 2018

Trumfněte šampiona v rally a vyhrajte FABIA Edition R5 na rok

Na vybraných závodech Kolo pro život bude pro návštěvníky k dispozici FABIA R5 simulátor, který je unikátní tím, že pomocí náklonů celého prostředí řidiče simuluje přetížení včetně směru působících sil. Pocity soutěžícího se tak velmi podobají tomu, co jezdec zažívá na skutečné rychlostní zkoušce. Pokud překonáte nejrychlejším časem jízdu našeho rally jezdce Jana Kopeckého, získáváte FABIA Edition R5 na rok. Termíny a více informací na www.natrihonzu.cz .

Soutěžte se ŠKODA AUTO o zájezd na Tour de France 2019

Přijďte se podívat na jeden ze závodů seriálu Kolo pro život a nechte se unést sportovní atmosférou s pečlivě připraveným doprovodným programem. U stánku ŠKODA AUTO budete mít možnost se zapojit do soutěže o zájezd na Tour de France 2019. Stačí pouze vyplnit kontaktní kartu a odpovědět na tipovací otázku u našich hostesek. Pravidla soutěže zde .

Kalendář závodů 2018

Objevte kolekci jízdních kol a doplňků ŠKODA