Unikátní akce plná zážitků. 6.4.2019 POLYGON MOST

Přijďte si užít den plný zážitků nejen s vozy ŠKODA a podpořit handicapované řidiče v testech bezpečné jízdy. ŠKODA HANDY TOUR je otevřena všem. Vyzkoušet si můžete celou řadu skvělých zážitkových atrakcí jako je simulátor převrácení vozidla, simulátor závodního vozu, motokáry a mnoho dalšího. Vstup na akci je zcela zdarma.

 

 

Pokochejte se pohledem na výstavu veteránů ŠKODA i flotilu nových vozů. ŠKODA Handy Tour vám nabídne podívanou na několik zajímavých exhibicí, jako třeba tahání vozu ŠKODA KODIAQ kulturistou na vozíku Danem Minsterem nebo exhibici handicapovaného jezdce Petra Stanislava s jeho upravenou buginou. Nahlédnete do zázemí ŠKODA MOTORSPORT se závodním speciálem R5 a mnoho dalšího.

Přes 80 handicapovaných řidičů si mohlo vyzkoušet jak reagovat v krizových situacích ve svých upravených vozech, zažili jízdu na čtyřkolkách, motokárách, účastnily se rally workshopu a mnoho dalšího. Více než 2500 návštěvníků se seznámilo s tím, jaké to je řídit s handicapem, vyzkoušelo si trenažer převrácení vozu, potěšilo se řadou exhibicí, prohlédlo si současné i dnes již historické vozy ŠKODA a mnoho dalšího. Věříme, že se tato akce stane již tradicí a že se nám bude i nadále dařit propojit svět zdravých a handicapovaných prostřednictvím unikátního dne plného zážitků.

BEZPEČNÝ PÁTEK

Pátek je statisticky nejnebezpečnějším dnem na českých silnicích. ŠKODA AUTO se dlouhodobě věnuje tématům aktivní a pasivní bezpečnosti vozů, dopravní výchovy a prevence a nyní přichází s kampaní „Bezpečný pátek“, jejímž cílem je pomocí osvěty zlepšit dopravní bezpečnost.

ŠKODA NEŘÍDIT

Získejte více samostatnosti a volnost pohybu. ŠKODA AUTO a Konto Bariéry vyhlašují grantový program, který hendikepovaným otevírá cestu k řidičskému průkazu.