Vyzkoušejte si na Dnech NATO automobily ŠKODA na terénním polygonu a prohlédněte si nejnovější modely ŠKODA.

Program pro děti i dospělé v areálu Dnů NATO v Ostravě a Dnů Vzdušných sil AČR připravuje i exkluzivní partner akce, firma ŠKODA AUTO. Nebude chybět prezentace nejaktuálnějších modelů ŠKODA v čele s novým vozem KAMIQ a testovací jízdy.

Návštěvníci akce budou mít možnost si vozy nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet pod dohledem odborného instruktora. Jízdní vlastnosti vozů KODIAQ, KAROQ a OCTAVIA SCOUT otestují na speciálním technicko-terénním polygonu. Řidiči se nevyhnou klopené zatáčce ani bočnímu náklonu vozidla. Na vlastní kůži tak vyzkouší stabilitu vozidel, maximální stoupání a klesání a také křížení náprav.

K prohlédnutí také bude model ŠKODA FABIA v provedení MONTE CARLO reprezentující tradici, motorsport a životní styl. Svůj sportovní charakter předvede KODIAQ RS. Nejvyšší výbavovou řadu ukážou modely SCALA a KAMIQ a k vidění budou také zástupci řad KAROQ SPORTLINE, OCTAVIA RS či SUPERB FACELIFT.

Jízdu ve sportovním voze však budete moci zažít i bez sednutí do opravdového automobilu. Připraven bude trenažér s plazmovou obrazovkou a simulátorem větru o rychlosti až 100 km/h.

Kolik elektřiny je potřeba pro nabití vozu ŠKODA CITIGO pak zjistíte ve ŠKODA ZÓNĚ, kde se pomocí jízdního kola pokusíte vynaložit dostatečnou energii. Ve ŠKODA ZÓNĚ nebude chybět ani handbike trenažer a trenažer ručního řízení, dětská kreativní dílna ani nafukovací labyrint pro menší návštěvníky.

Bezpečný pátek

Navštívit můžete také prezentaci projektu “Bezpečný pátek” pod vedením odborných instruktorů, kteří se zaměřují na bezpečnost v silničním provozu. Součástí prezentace je ukázka vozu v řezu a unikátní filmy z nárazových testů.