Vyhrajte vstupenky a zhlédněte Cirque du Soleil na vlastní oči

ŠKODA AUTO chystá netradiční soutěž o vstupenky na pražská vystoupění Cirque du Soleil. Po tři květnové večery vyrazí kolona vozů ŠKODA do pražských ulic a na vybraných místech představí velkolepou show, která propojí akrobacii s audiovizuální projekcí. O jednotlivých místech, na kterých se kolona vozů zastaví, bude ŠKODA AUTO informovat ve stories na svém Instagramovém profilu @skodacr. Návštěvníci, kteří kolonu vozů vyhledají, se mohou těšit na show nabitou energií a ještě vyhrát vstupenky na samotné představení Cirque du Soleil. Stačí, když zveřejní na svém Instagramovém profilu fotografii nebo video této pouliční show s hastagem #nabitaenergii. Pak už se stačí na místě přihlásit a říct heslo platné pro daný den. Všechny potřebné informace budou 23., 24. a 25. května dostupné na instagramovém profilu ŠKODA AUTO.

Pravidla soutěže

ŠKODA JE PYŠNÁ, ŽE MŮŽE ZVEDNOUT OPONU NAD NOVÝM VZRUŠUJÍCÍM PARTNERSTVÍM S CELOSVĚTOVĚ ZNÁMOU UMĚLECKOU SKUPINOU, CIRQUE DU SOLEIL®.

Proč partnerství? Mimo mnoho našich sdílených hodnot věříme, že život by měl být plný pozitivní energie. Jinými slovy, věříme, že vynalézavý duch může ‘elektrizovat‘ lidi a vyvolávat emoce v každodenním životě. Vše děláme s precizností a výkonem, abychom zprostředkovali nečekaný zážitek.

SKOK DO BUDOUCNOSTI

Ve společnosti ŠKODA jsme poháněni chytrými nápady a použitím vynalézavého ducha budeme i nadále vyrábět vozy, které vzrušují a překvapují. Elektrický vůz ŠKODA VISION E je prvním krokem na naší elektrické cestě. Je to cesta, na kterou bychom Vás chtěli vzít s námi.

Společně se Cirque du Soleil věříme, že nápady by měly „elektrizovat“ a že by měly podnítit představivost.

PŘEDSTAVENÍ, KTERÉ PŘEKVAPÍ

‘Preciznost’ a ‘výkon’, to jsou slova, které se Vám vybaví, když sledujete náš první projekt spolupráce, vystoupení představující umělce Cirque du Soleil, stejně jako náš zcela elektrický koncept VISION E. Další slova, která se Vám mohou vybavit jsou „wow“ a „jak…?“.

Přesvědčte se na vlastní oči o úžasné akrobacii umělců, kteří pomáhají společnosti ŠKODA světu oznámit svůj závazek k elektromobilitě - dokonalé oslavě našeho nového dynamického partnerství.

POZNEJTE TVŮRCE

Více než 180 milionů diváků sledovalo show Cirque du Soleil už od jejího vzniku před více než 30 lety. Ve spolupráci se ŠKODA můžete být nyní svědky nevídaných schopností účinkujících artistů v našem zcela novém představení.

Centrem dění je Praha, kde se představují čtyři umělci Cirque du Soleil, kteří provádějí různé akrobatické pohyby pod obrovskou světelnou instalací, která kopíruje brilantnost slunce - vizuální metaforu pro uměleckou skupinu a také společnou vizi „elektrizujících nápadů“. Vše sledujte, zajděte do zákulisí a dozvíte se více o lidech, kteří přivedli tento projekt k životu.

ELEKTRIZUJÍCÍ BUDOUCNOST

NAŠE CESTA ZAČÍNÁ

Chcete-li s námi s námi skočit do elektromobility a dozvědět se více o celoelektrickém konceptu ŠKODA VISION E nebo se dozvědět více o Cirque du Soleil a zjistit, zda je jejich celosvětové turné ve vaší zemi, klikněte na kterýkoliv odkaz.