Na unikátní automobilové výstavě se vám představí hned několik vozů. Nový model Fabia můžete vidět ve dvou variantách – hatchback i combi. Chybět nebude ani Citigo, Octavia RS, Kodiaq Sportline, Superb Sportline nebo Karoq. Náš stánek navíc obohatíme o několik netradičních kousků: koncept Vision X, limitovaný model Fabia R5, Kodiaq L&K a nebo historický model Laurin & Klement 110 z roku 1925.

Kromě vozů Vám představíme také několik našich projektů. Návštěvníci budou moci navštívit stánek Bezpečný pátek, kde se dozví bližší informace týkající se bezpečnosti na našich silnicích. Zajímavou příležitostí může být prozkoumání Karoqa v řezu. Volný čas můžete trávit ve stánku Natři Honzu! a porazit na VR simulátoru několikanásobného mistra republiky Jana Kopeckého.

Místo konání: Rašínovo nábřeží, Praha 2

Vstup ZDARMA

Troufnete si porazit několikanásobného mistra republiky Jana Kopeckého? Pokud ano, máte šanci vyhrát ŠKODA FABIA Edition R5 na rok zdarma. Stačí se zapojit do hry Natři Honzu!

Pátek je statisticky nejnebezpečnější den na našich silnicích. Proč? Jsme už duchem na víkendu, ale tělem ještě stále za volantem. Proto se ŠKODA AUTO rozhodla vytvořit Bezpečný pátek a udělat české silnice bezpečnějšími.