Těšíme se na Vaši návštěvu

Znovuotevření showroomů ŠKODA AUTO

Po dočasném uzavření způsobeném pandemií koronaviru a navazujícím vládním nařízením mohou ve čtvrtek 3. prosince obnovit činnost autosalóny autorizovaných dealerů ŠKODA. Restart prodeje je spojen se zavedením přísných hygienických nařízení, jejichž cílem je minimalizovat zdravotní rizika pro zákazníky i zaměstnance a přitom poskytovat plnou škálu služeb. Podobná opatření fungují od konce října v autorizovaných servisech. V českých showroomech značky ŠKODA je kromě atraktivních akčních modelů FAST START k dispozici i široká nabídka skladových vozů za atraktivní ceny.

„Jednoznačně vítáme rozhodnutí vlády. Znovuotevření dealerství je dobrá zpráva pro zákazníky, dealery i výrobce. Vracíme se díky tomu k dennodenní tvůrčí a prozákaznicky orientované práci, což je dobře. Ve spolupráci s naší autorizovanou prodejní sítí finalizujeme veškerá opatření, abychom vyhověli všem požadavkům vládního nařízení a ochránili naše zaměstnance i zákazníky.

Provoz autorizovaných dealerství podléhá řadě bezpečnostních opatření, která chrání zákazníky i zaměstnance. Vedle všudypřítomných roušek je nejviditelnější úprava klientských zón autorizovaných dealerství ŠKODA tak, aby bylo možné v maximální míře dodržovat nařízení vlády a doporučení hygieniků k omezení přímého kontaktu a dodržování doporučených odstupů. Součástí balíčku opatření tak je například omezení počtu osob v showroomech, využívání ochranných pomůcek, distanční objednávání, dezinfekce pro potřeby zákazníka či pravidelné čištění a dezinfikování vystavených vozů.

Podobná opatření platí i v autorizovaných servisech značky ŠKODA. Ta zůstala i po uzavření showroomů nadále dostupná. Pro zákazníky jsou na webových stránkách jednotlivých servisních partnerů přehledně k dispozici telefonní čísla a e-mailové kontakty, přes které je možno se do servisu objednat. Pracovníci příjmu po dohodě se zákazníkem naplánují návštěvu servisu tak, aby byl na nezbytné minimum omezen kontakt s dalšími zákazníky v prostorách servisu. ŠKODA AUTO také vydala doporučení, která směřují k nejvyšší možné úrovni hygienických standardů, včetně průběžného čištění a dezinfekce kontaktních ploch i dílenského vybavení.

Pro maximální komfort a bezpečí nabízejí autorizované servisy ŠKODA rozšířené služby dezinfekce klimatizace. Dezinfekci výparníku a vedení okruhu ventilace lze provést dezinfekčním sprejem, nebo lze realizovat hloubkovou dezinfekci celého systému i interiéru vozu specializovaným plynným dezinfekčním přípravkem či ozonem, k čemuž autorizované servisy ŠKODA využívají účelové vysokovýkonné vyvíječe. Celá řada partnerů nabízí i službu „Pick-up & delivery“, tzn. vyzvednutí vozidla u zákazníka nebo jeho doručení. O dostupnosti rozšířených služeb se zákazníci mohou informovat telefonicky či e-mailem u jednotlivých servisních partnerů ŠKODA.

Zákazníkům je po znovuotevření showroomů k dispozici také nebývale široká nabídka nových skladových vozů za zvýhodněné ceny. V nabídce jsou nově také akční modely FAST START pro modelové řady SCALA, KAMIQ, KAROQ a třetí generaci modelu OCTAVIA s atraktivní výbavou a vysokým produktovým zvýhodněním. Výběr dále doplňuje historicky nejširší nabídka programu ojetých vozů ŠKODA Plus.