100 let společné cesty

JIŽ VÍCE NEŽ 100 LET PŘINÁŠÍME NÁPADY, O KTERÝCH MOŽNÁ ANI NEVÍTE

Za více než 100 let společné cesty jsme toho stihli mnoho. Rozjížděli jsme se na dvou kolech a pak to naplno rozjeli na kolech čtyřech. Společně jsme prožívali okamžiky radosti, vzrušení, národní hrdosti nebo pomáhali tam, kde to bylo potřeba. Je nám ctí, že jste vždy byli a stále jste u toho. Bez vaší důvěry bychom nemohli dávat práci desetitisícům lidí, naše vozy ani inspiraci by neměl kdo pohánět. Abychom se neustále posouvali kupředu, přinášíme nápady, o kterých možná ani nevíte. Třeba vysazujeme strom za každý prodaný vůz. Děláme naše silnice bezpečnější a naše vozy i služby dostupnější. Těšíme se nejen na to, co přijde zítra, ale na vše, co spolu zažijeme během dalších sta let.

ŠKODA STROMKY

Uvědomujeme si negativní vliv automobilů na naše životní prostředí, a proto neustále pracujeme na vylepšení vozů tak, aby byly co nejšetrnější k přírodě, ale také za každý prodaný vůz ŠKODA vysazujeme jeden strom. Od roku 2007 jsme vysadili již více než 820 000 stromků. Věděli jste, že jeden strom přefiltruje za rok až 27 kg škodlivých látek a vyprodukuje 1000 l kyslíku?


VÝZKUM DOPRAVNÍ BEZPEČNOSTI

Tým Výzkumu dopravní bezpečnosti ŠKODA AUTO již více než 10 let vyjíždí k reálným dopravním nehodám, u kterých podrobně zkoumá jejich příčiny, okolnosti a průběh. Poznatky získané z více než 10 000 analyzovaných dopravních nehod pomáhají nejen při neustálém zlepšování bezpečnosti vozů ŠKODA, ale také v prevenci bezpečnosti silničního provozu a při dopravní výchově dětí. Tým Výzkumu dopravní bezpečnosti navíc úzce spolupracuje s integrovaným záchranným systémem ČR.

OBJEDNEJTE SI NOVÝ VŮZ ONLINE

Nyní si váš nový vůz ŠKODA můžete vybrat a rovnou objednat na ŠKODA ONLINE. Stačí několik kliknutí a před domem vám stojí třeba nová ŠKODA SUPERB. Naše služby a vozy jsou tak ještě dostupnější, než kdy dříve.

EDICE 100

V rámci výročí 100 let od vzniku republiky bylo možno objednat speciální paket mimořádné výbavy, v rámci kterého si československou vlajkou i barvami trikolory mohou zákazníci, kteří si paket objednali, toto výročí připomínat při každé jízde. Tato nabídka byla časově omezena a již není k dispozici.

HISTORIE ZNAČKY ŠKODA

Navštivte online muzeum ŠKODA a vyzkoušejte si jedinečnou virtuální projížďku Prahou s vozem ŠKODA 110. Příběh vzniku značky, vývoje loga i jednotlivých modelů našich vozů je fascinující exkurzí do světa historie ŠKODA.

BUDOUCNOST ZNAČKY ŠKODA

Spojuje nás historie. Naše společná budoucnost je však blíž, než si možná myslíte. Studie ŠKODA Vision E již nastínila, jakou cestou se bude ubírat. Elektromobilita, šetrnost k životnímu prostředí, inteligence a automatizace, moderní a přitom jednoduchý design. Již dnes pracujeme na realizaci našich vizí, které se brzo přenesou ze zákresů do reálného života.