AKCE A UDÁLOSTI

AKTUÁLNÍ AKCE A UDÁLOSTI


ÚSPĚCHY ZNAČKY ŠKODA DOMA I VE SVĚTĚ*

Tovární tým ŠKODA Motorsport měl v automobilových rally pro sezonu 2019 hned několik velkých cílů. Nejdůležitější bylo úspěšně uvést na trh nový soutěžní speciál – modernizovaný vůz ŠKODA Fabia R5 evo, se kterým se automobilka ŠKODA chtěla v nově vypsaném světovém seriálu WRC 2 Pro pokusit zvítězit nejenom v hodnocení továrních výrobců, ale i posádek. Dopadlo nakonec vše podle plánu?

UKONČENÉ AKCE A UDÁLOSTI


e-SALON 2019

ŠKODA AUTO se účastní 2. ročníku specializovaného odborného veletrhu e-SALON 2019, kde vystaví své aktuální iV modely.

Dny NATO 2019

Vyzkoušejte si na Dnech NATO automobily ŠKODA na terénním polygonu a prohlédněte si nejnovější modely ŠKODA.

Frankfurt 2019

Představením nové značky ŠKODA iV a prvních sériově vyráběných elektrifikovaných vozů ŠKODA SUPERB iV a ŠKODA CITIGOe iV vstupuje značka ŠKODA do éry elektromobility.

KAMIQ Youfest

Prima COOL a televize ÓČKO již čtvrtým rokem připravují vymazlený festival pro fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh food festivalu.

Auta na Náplavce

Na unikátní automobilové výstavě Auta na Náplavce se můžete na konci srpna těšit na národní premiéru vozu ŠKODA KAMIQ.

D+D REAL CZECH MASTERS

ŠKODA AUTO zve všechny příznivce golfu na turnaj D+D REAL CZECH MASTERS.

Tour de France 2019

Již 16 let jsme hrdým partnerem nejslavnějšího cyklistického závodu světa - Tour de France.

Kolo pro život 2019

Co Čech to cyklista anebo Kolo pro život je tu pro vás již 20 let

ŠKODA AUTO přiváží do Prahy jedinečnou show Cirque du Soleil

Partnerství poháněno pozitivní energií.

ŠKODA AUTO hrdě fandí našim

Pojeďte fandit s námi do ŠKODA Fanzóny v Bratislavě a Košicích.

ŠKODA Handy Tour 2019

Přijďte si užít den plný zážitků nejen s vozy ŠKODA a podpořit handicapované řidiče v testech bezpečné jízdy.

Mezinárodní autosalon v Ženevě 2019

Značka ŠKODA je tradičním účastníkem mezinárodního autosalonu v Ženevě. Návštěvníci se mohou ve dnech 5. až 17. března 2019 v expozici těšit na premiéru zcela nového crossoveru ŠKODA KAMIQ, modelu ŠKODA SCALA nebo vizi elektromobility ŠKODA VISION iV a studii ŠKODA FABIA R5.

MSLH 2019 v Bratislavě

Soutěžte se ŠKODA AUTO a vyhrajte dvě vstupenky na Mistroství světa v ledním hokeji v Bratislavě. Zúčastnit se můžete přímo na stadionech vyplněním soutěžního formuláře.

Zažijte to znovu!

Škoda Auto vás zve na akce spojené s oslavami 100. výročí vzniku Československé republiky. Přijměte pozvání a zažijte na vlastní kůži historické okamžiky.

Pařížský autosalon 2018

Značka ŠKODA je tradičním účastníkem mezinárodního autosalonu v Paříži. Návštěvníci se mohou ve dnech 4. až 14. října 2018 v expozici těšit na Karoq Scout a Sportline, model KODIAQ RS, inovovaný vůz Octavia G-TEC nebo koncept VISION RS.

Kolo pro život 2018

V letošním 19. ročníku Kola pro život čeká na účastníky patnáct závodů. Do bohatého doprovodného programu již podesáté významně přispěje jako hlavní partner i automobilka ŠKODA AUTO a její autorizovaní prodejci.

Mistrovství České republiky v rally 2018

Již 117 let podporuje značka ŠKODA motoristické soutěže v naší zemi. Přijďte i vy podpořit tovární tým ŠKODA Motorsport na letošní Mistrovství ČR v rally. Fanděte a užijte si skvělou atmosféru na některém ze sedmi závodů letošního rallyového šampionátu.

DNY NATO

ŠKODA AUTO pošesté exkluzivním partnerem Dnů NATO v Ostravě. Největší přehlídka vojenské techniky v Evropě bude i letos spojena se značkou ŠKODA.

Auta na Náplavce

Další ročník unikátní výstavy se koná v termínu od 30. sprna do 2. září. Na břehu Vltavy se můžete těšit například na koncept Vision X, nový model Fabia nebo historický model Laurin & Klement 110 z roku 1925.

Tour de France 2018

Dlouho před auty se ŠKODA zrodila na kolech. Od této doby jsme hrdými partnery všech cyklistů. Tento rok oslavujeme patnáctileté výročí sponzoringu Tour de France.

Mezinárodní autosalon v Ženevě 2018

Značka ŠKODA je tradičním účastníkem mezinárodního autosalonu v Ženevě. Návštěvníci se mohou ve dnech 6. až 18. března 2018 v expozici těšit na premiéru inovovaného modelu ŠKODA FABIA, modelu KODIAQ L&K nebo konceptu crossoveru VISION X.

Pojeďte v tom s námi

Navštivte Olympijské festivaly v Brně a Ostravě a užijte si den strávený v duchu Zimních olympijských her. Zapojte se do připravených her a speciálních aktivit, které jsme pro vás připravili.

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017

Vyzkoušejte si pestrou paletu vozů ŠKODA v rámci Dnů testovacích jízd, které probíhají po celé České republice od 29. 4. do 30. 9. 2017. A aby toho nebylo málo, na každé akci můžete soutěžit o skvělé ceny.