Pohodlné hrazení parkovného: Nová služba Pay to Park

9. listopadu 2022

Služba vyvinutá ŠKODA DigiLabem umožňuje hrazení poplatků za parkování prostřednictvím aplikace MyŠKODA nebo systému infotainmentu ve vozidle

Nová služba ŠKODA Connect Pay to Park usnadňuje s okamžitou platností parkování v řadě evropských zemích: Zákazníci ŠKODA si mohou nechat prostřednictvím aplikace MyŠKODA nebo přes systém infotainmentu zobrazit možnosti parkování, prohlédnout ceny a pohodlně zaplatit. Po pilotní fázi ve Švýcarsku je služba nyní dostupná také v Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Německu a Norsku. ŠKODA tuto službu dále rozšiřuje, osm dalších zemí bude brzy následovat. 

Další plány expanze
Po úspěšné pilotní fázi zavede ŠKODA AUTO službu Pay to Park nejprve ve Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Německu a Norsku. Brzy bude následovat dalších osm zemí – Francie, Maďarsko, Island, Itálie, Nizozemí, Slovinsko, Španělsko a Švédsko. V roce 2023 pak zavede značka ŠKODA tuto službu na dalších evropských trzích.

Aplikace k dispozici v infotainmentu a v mobilním telefonu
Zákazníci mohou službu využít prostřednictvím aplikace MyŠKODA na chytrém telefonu nebo prostřednictvím aktuálních systémů infotainmentu Amundsen a Columbus. Aplikace je již dostupná v modelových řadách FABIA, KAMIQ, SCALA, OCTAVIA, KAROQ, SUPERB a KODIAQ.

Snadná registrace
Předpokladem pro použití služby Pay to Park je aktivní účet ŠKODA Connect a aktivovaný vzdálený přístup k vozu. Jakmile jsou v aplikaci MyŠKODA uloženy platební údaje a služba je aktivovaná, lze ji okamžitě využít také v systému infotainmentu a řidič vozu ŠKODA vidí, na kterých parkovištích může zaplatit online. Po příjezdu na parkoviště lze zvolit dobu parkování a v případě potřeby ji pomocí aplikace prodloužit. Úhrada proběhne po ukončení parkování.

Více podrobností brzy v Simply Clever Podcastu zde.

Pro více informací navštivte ŠKODA Storyboard:

Novinky a tiskové zprávy