FABIA na vlastní kůži: chytrá, bezpečná, funky

April 12, 2022

Kompaktní auto s překvapivě velkým kufrem. „Přesně takové mi vyhovuje,“ vysvětluje máma a zpěvačka Tonya Graves, která testovala vůz ŠKODA FABIA.

„OK Lauro, zahraj funky,“ ohlásí Tonya své hudební přání, když usedne za volant vozu, který se jí na první pohled zalíbil. „Design je jednoduchý, ale má klasický styl. Líbí se mi ty křivky. Také se mi líbí panoramatická střecha. Moje děti si výhled střešním oknem vždy užívají.“

Kromě každodenní přepravy používá zpěvačka automobil také k útěku mimo civilizaci – když si chce udělat přestávku, sedne za volant, relaxuje a jede si užít trochu přírody.

Překvapila ji FABIA něčím? „Řídí se velmi snadno a když se mi nechce parkovat, snadno zaparkuje samo! Další překvapivou věcí v tomhle autě je kufr. Je mnohem větší, než byste čekali. Což je pro mě důležité. Jsem máma, mám pořád co dělat. Nakupuju pro sebe a také pro své děti. Když máte během dne tolik věcí na práci, dokáže být skutečně užitečné. Zvlášť, když máte děti. Každý si může nabít telefon vepředu i vzadu,“ popisuje.

Tonya oceňuje také vyspělost auta. „Tohle auto je tak chytré, že si všimne, jak daleko jste od auta před vámi. Je bezpečné, mám jistotu, když v něm vozím své děti. Je spolehlivé a zaslouží si důvěru, kterou mám k značce ŠKODA. Takže ano, rozhodně jsem fanynka,“ uznává. Když se při jízdě večerní Prahou z reproduktoru ozve pokyn k odbočení doleva, oceňuje Tonya nejen danou radu, ale i milou mluvící společnost „Přesně to udělám, díky Lauro. Někdy je to fajn, mít věcičku, která si s vámi povídá. Alespoň se v autě necítím sama.“

Pro více informací navštivte ŠKODA Storyboard:

Novinky a tiskové zprávy