Světová premiéra modelu ŠKODA SCALA v Tel Avivu

December 6, 2018
Za účasti více než 400 hostů z celého světa si odbyl ve startupové metropoli na pobřeží Středozemního moře světovou premiéru nový kompaktní model značky ŠKODA.

Nový kompaktní vůz značky ŠKODA se oficiálně představil: nová ŠKODA SCALA měla dnes večer svou světovou premiéru v Tel Avivu. Prezentace v Petach Tikwa na předměstí Tel Avivu nadchla nejenom více než 400 přítomných hostů; statisíce dalších sledovali světovou premiéru přes livestream na internetu.

Vůz ŠKODA SCALA definuje novým charakterem, novou technologií a novým jménem zcela nově kompaktní třídu vozů značky ŠKODA. Proto se název SCALA, který pochází z latiny a v překladu znamená schody nebo žebřík, k novince skvěle hodí. Vůz s karoserií hatchback kombinuje emocionální design, vysokou funkčnost a nejmodernější možnosti konektivity a přenáší do sériově vyráběného vozu poprvé emocionální designový jazyk studie VISION RS. V nabídce je pět motorů s výkony od 66 kW (90 k) do 110 kW (150 k). ŠKODA SCALA nabízí také vysokou úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti, Bi-LED přední světlomety a full LED zadní světla, dostatek místa pro zavazadla i cestující a mnoho prvků Simply Clever. Model vstoupí na trh v první polovině roku 2019.

Fotografie ke světové premiéře modelu ŠKODA SCALA si zájemci mohou prohlédnout na webu  ŠKODA Storyboard, kde je rovněž ke stažení kompletní tisková mapa k novému modelu obsahující kromě fotografií i videa.

Novinky a tiskové zprávy