ŠKODA SCALA v maskování u Lennonovy zdi v Praze

November 29, 2018
Video na webu ŠKODA Storyboard nabízí fascinující pohled na uměleckou street artovou kulturu.

Nová ŠKODA SCALA dostala ve spolupráci s českým street artovým umělcem Chemisem extravagantní maskování . U Lennonovy zdi v blízkosti Karlova mostu v Praze se nový kompaktní model, který za týden oslaví světovou premiéru v Tel Avivu, stal turistickým magnetem.

Co vypadá jako běžná městská plocha pro graffiti, má svůj vlastní zvláštní příběh a nese jméno Johna Lennona. Zpěvák byl hrdinou československé mládeže v době, kdy byla během komunismu v bývalém Československu západní hudba zakazována. Od té doby se zeď na Malé Straně v Praze, pokrytá pestrou směsí pouličního umění, stala symbolem důležitosti vlastního názoru a odvahy ke svobodnému vyjádření vlastního přesvědčení. Český street artový umělec Chemis a fotograf a influencer Dave Krugman z New Yorku se na tomto místě setkali, aby vytvořili spektakulární video, které propojuje symboliku místa s novým vozem ŠKODA SCALA. Z nového kompaktního modelu vytvořili hlavního představitele unikátního street artového uměleckého díla.

Na ŠKODA Storyboard najdete kromě videa také fotografie a rozhovory s protagonisty. Celý článek čtěte zde: https://www.skoda-storyboard.com/cs/modely/skoda-scala-prekvapuje-unikatni-kamuflazi-u-lennonovy-zdi/.

Novinky a tiskové zprávy