Připravili jsme pro vás akční nabídku, která vám umožní nejenom vyzkoušet si osobně přednosti našich SUV modelů na silnici, ale také prožít s nimi adrenalin při výletech do terénu.

Stačí se do 29. února 2020 zaregistrovat a u vybraného prodejce vozů ŠKODA domluvit termíny zapůjčení SUV modelů KAMIQ, KAROQ a KODIAQ na víkend - a to podle vašich možností až do konce roku 2020!

ŠKODA KAMIQ

První crossover značky ŠKODA, který v sobě chytře spojuje přednosti městského vozu s výhodami kompaktního SUV. V závěrečném hodnocení letošního ročníku prestižní ankety českých motoristických novinářů „Auto roku 2020“, obsadil KAMIQ skvělé třetí místo! Kromě standardních výbavových stupňů a lifestylové varianty MONTE CARLO, rozšíří v létě rodinu KAMIQ i nová výbavová verze SCOUTLINE. K dispozici bude i s motorem G-TEC na zemní plyn.

ŠKODA KAMIQ v detailech

ŠKODA KAROQ

U zákazníků boduje především expresivním designem, variabilním interiérem a pokročilými technologiemi. Krátce po uvedení na trh získal titul "Auto roku 2018" v České republice a stal se vítězem čtenářské ankety časopisu Auto, motor und sport "Best Cars" o nejlepší importovaný vůz v Německu v kategorii kompaktních SUV. Také tento model si mohou zákazníci objednat ve sportovní verzi SPORTLINE nebo výbavě SCOUT s řadou bezpečnostních prvků, asistenčních systémů, funkcí Off-road a pohonem všech kol.

ŠKODA KAROQ v detailech

ŠKODA KODIAQ

Největší ze tří SUV modelů ŠKODA nabízí kromě největšího zavazadlového prostoru ve své třídě a prostorného interiéru se sedmi sedadly především širokou škálu motorizací, možnost pohonu 4x4, i řadu vyspělých bezpečnostních prvků a jízdních asistentů. U modelové řady KODIAQ si mohou zájemci navíc vybírat mezi rodinnou sportovní verzí RS, variantou SCOUT s pohonem všech kol nebo modelem SPORTLINE s adaptivním podvozkem DCC umožňujícím individuální volbu jízdního režimu.

ŠKODA KODIAQ v detailech

Přednosti SUV vozů ŠKODA


Stojí za to se registrovat

Pokud vás některý z našich SUV modelů zaujme natolik, že se rozhodnete pro jeho koupi, máme pro vás v rámci této mimořádné akční nabídky další bonus. Při financování koupě prostřednictvím ŠKODA Financial Services vám bude nabídnuto další finanční zvýhodnění ve výši až 45 500 Kč a to už jistě stojí za to. Tak neváhejte a pusťte se do toho!

Registrace

Return
+