POJEĎTE V TOM S NÁMI

Olympijské festivaly
Olympijské festivaly
29
DUBEN

Olympijské festivaly

29 DUBEN, 2018

Pojeďte v tom s námi

Zapojte se a buďte vidět na jednom z vozů ŠKODA vystavených na Olympijských festivalech v Brně a Ostravě.
Zůčastněte se, soutěžte o ceny z olympijské kolekce a přispěte touto aktivitou na dobrou věc.

ŠKODA AUTO vás zve na Olympijské festivaly

Již 25 let ŠKODA AUTO podporuje Český olympijský tým. V rámci této podpory jsme letos připravili mnoho aktivit na Olympijských festivalech v Brně a Ostravě, které se konají od 9. do 25. února. Kromě prezentace nejnovějších modelů značky, virtuální reality a zážitkového programu pro celou rodinu můžete také soutěžit o skvělé ceny a podpořit dobrou věc.

Pojeďte v tom s námi a buďte vidět

Již před startem Olympijských her na všechny návštěvníky značkových dealerství dýchne olympijská atmosféra. Nechte se u vybraného autorizovaného partnera značky ŠKODA v České Republice vyfotit a najděte se na unikátním fanouškovském polepu jednoho z vozů ŠKODA umístěných v rámci Olympijských festivalů v Brně a Ostravě.

Zároveň se můžete zúčastnit soutěže o skvělé ceny z olympijské kolekce a přispět na dobrou věc. ŠKODA AUTO spolupracuje s Nadací Konto Bariéry na podporu bezbariérové mobility v rámci své strategie společenské odpovědnosti. V rámci této spolupráce mohou zákazníci ŠKODA pomoci podpořit svoji cestou do dealerství mladé tělesně postižené Sledge hokejisty.