Využijte akční nabídku ŠKODA Originálního příslušenství

Rozšiřte možnosti svého vozu a vyberte si ze stovek inovativních a praktických produktů ŠKODA Originálního příslušenství. Získáte bezpečné a kvalitní doplňky, které jsou plně kompatibilní s modely ŠKODA. Navíc do konce května můžete na akční sortiment příslušenství využít až 15% zvýhodnění a na vybrané letní pneumatiky až 25% zvýhodnění. Myslíme i na vaši bezpečnost. K nové sadě předních stěračů vám jako bonus přibalíme koncentrát náplně do ostřikovačů. K sadě 4 kusů akčních hliníkových disků dostanete jako bonus bezpečnostní šrouby kol.

LETNÍ PNEUMATIKY

ŠKODA Originální příslušenství

Jízdní kola s 15% zvýhodněním

ŠKODA Merchandise

Bezpečnostní šrouby kol

Pořiďte si 4 kusy akčních hliníkových disků a získejte sadu bezpečnostních šroubů jako bonus. Nebo si bezpečnostní šrouby kol pořiďte samostatně za akční cenu 435 Kč.

Letní koncentrát do ostřikovačů

Pořiďte si sadu předních stěračů a získejte letní koncentrát do ostřikovačů jako bonus.

Leták akčních produktů

Podívejte se na kompletní nabídku zvýhodněných produktů originálního příslušenství.

ŠKODA E-shop

Nakupte si zvýhodněné produkty z pohodlí domova a nechte si je dovést až k vám. Nebo využijte dopravu zdarma ke svému oblíbenému autorizovanému servisnímu partnerovi ŠKODA.

„Akční nabídka příslušenství je platná od 1. 4. 2018 do 31. 5. 2018. Uvedené ceny jsou klientské doporučené ceny ŠKODA AUTO ČR včetně DPH, platné od 1. 4. 2018 do 31. 5. 2018 nebo do vyprodání zásob. Kompletní nabídku naleznete u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA . Právo na změny vyhrazeno. Vyobrazení produktů je ilustrativní.”