ZIMNÍ SERVISNÍ AKCE

Zimní servisní prohlídka vašeho vozu za 249 Kč

Užijte si letošní zimu a přípravu auta nechte na nás! Připravili jsme pro vás Zimní servisní akci, při které důkladně prověříme stav vašeho vozu a všechny jeho důležité komponenty. Začínáme diagnostikou závad a nezapomínáme ani na autobaterii, kterou podrobíme zátěžovému testu. Budete mít jistotu, že v zimních mrazech spolehlivě nastartujete. To vše za akční cenu.

Navíc si můžete během Zimní servisní akce pořídit zimní pneumatiky, kompletní zimní kola a vybrané prvky ŠKODA Originálního příslušenství a dílů se slevou až 15 %. Myslíme i na vaši bezpečnost, k sadě předních stěračů dostanete 1 litr nemrznoucího koncentrátu do ostřikovačů jako bonus. Vždyť pečovat je normální.

Cena prohlídky je doporučenou cenou ŠKODA AUTO ČR, konkrétní cenu naleznete na webových stránkách svého autorizovaného partnera ŠKODA.

Diagnostika

Výpis paměti závad - diagnostika - protokol k nahlédnutí

Autobaterie

Zátěžový test autobaterie

Pneumatiky

Kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy

Podvozek a brzdy

Kontrola brzdového systému a podvozku

Kapaliny

Kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny

Světla

Kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonů)

Ostřikovače a stěrače

Kontrola funkce ostřikovačů a stěračů

Lékárnička

Kontrola platnosti lékárničky

Kontrola TK + ME

Kontrola platnosti technické kontroly

Stěrače si zaslouží před zimou vyměnit

Na stěrače jsou v zimě kladeny vysoké nároky. Musí se popasovat nejen s velkým množstvím vody, ale také soli a zbytků sněhu či ledu. Spoléhejte se proto jen na ŠKODA Originální stěrače, které zaručí bezpečný výhled z vozidla.

Během Zimní servisní akce Vám k sadě předních stěračů přibalíme 1 litr nemrznoucího koncentrátu do ostřikovačů jako bonus.

Akční nabídka stěračů

Zimní servisní akce je platná od 1. 10. 2017 do 30. 11. 2017. Uvedené ceny jsou klientské doporučené ceny ŠKODA AUTO ČR včetně DPH, platné od 1. 10. 2017 do 30. 11. 2017 nebo do vyprodání zásob. Vyobrazení produktů je ilustrativní.

Kompletní nabídku naleznete u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA. Právo na změny vyhrazeno.