Využijte akční nabídku ŠKODA Originálního příslušenství

rozšiřte možnosti svého vozu a vyberte si ze stovek inovativních a praktických produktů ŠKODA Originálního příslušenství. Získáte bezpečné a kvalitní doplňky, které jsou plně kompatibilní s modely ŠKODA a podléhají náročnému testování. Navíc můžete do konce května využít na akční sortiment příslušenství slevy 10-53 %. Vybrané letní pneumatiky pořídíte se slevou až 25 %.

Myslíme i na Vaši bezpečnost. Z naší široké nabídky jsme pro Vás vybrali například nástupní prahy pro vozy KODIAQ a KAROQ nebo dětská zpětná bezpečnostní zrcátka. Pořiďte si kvalitní ŠKODA Originální příslušenství a užijte si jaro naplno.

Vybrané letní pneumatiky pořídíte se slevou až 25 %. Na konkretní cenu se doptejte u svého Autorizovaného dealera ŠKODA.

ŠKODA Originální příslušenství

ŠKODA Merchandise

Leták akčních produktů

Podívejte se na kompletní nabídku zvýhodněných produktů originálního příslušenství.

ŠKODA E-shop

Nakupte si zvýhodněné produkty z pohodlí domova a nechte si je dovést až k vám. Nebo využijte dopravu zdarma ke svému oblíbenému autorizovanému servisnímu partnerovi ŠKODA.

„Akční nabídka příslušenství je platná od 1. 4. 2019 do 31. 5. 2019. Uvedené ceny jsou klientské doporučené ceny ŠKODA AUTO ČR včetně DPH, platné od 1. 4. 2019 do 31. 5. 2019 nebo do vyprodání zásob. Kompletní nabídku naleznete u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA . Právo na změny vyhrazeno.”