Mistrovství ČR v rally 2018

Podpořte společně s námi tovární tým ŠKODA Motorsport

Vůz ŠKODA FABIA R5 továrního týmu ŠKODA Motorsport bude i letos favoritem seriálu Mistrovství České republiky v rally. Sledujte s námi přímo na místě, zda se posádce Jan Kopecký/Pavel Dresler podaří obhájit loňský titul. Kalendář MČR 2018 má sedm podniků, kromě úřadujících šampionů se závodů účastní i několik posádek reprezentujících zákaznické týmy ŠKODA.

Vůz Jana Kopeckého je na počest kulatého výročí založení samostatné Československé republiky vyveden v barvách české trikolory. Na domácí půdě chce pokračovat ve vítězné sérii a pokusit se v letošní sezóně vybojovat čtvrtý mistrovský titul v řadě. Kromě továrního týmu ŠKODA Motorsport bude s vozem ŠKODA FABIA R5 závodit dalších devět týmů. Do soutěží různých tříd je navíc přihlášeno celkem 23 soutěžních vozů značky ŠKODA.

Angažmá továrního týmu v mistrovství České republiky je i nadále důležitou součástí aktivit na podporu domácích prodejů vozů ŠKODA. Zájemci z řad fanoušků rally si budou moci osobně ověřit kvality nových automobilů ŠKODA při zkušebních jízdách v místech konání soutěží, na kterých se budou prezentovat autorizovaní obchodníci. Kromě vozů pro zkušební jízdy bude představena i nabídka ŠKODA Originálního příslušenství, ŠKODA E-shopu nebo finanční služby ŠKODA Finance.

Aktuální novinky

Přehled novinek

Kalendář závodů MČR 2018

23.-25.3. Kowax Valašská Rally ValMez

20.-21.4. Rallye Šumava Klatovy

18.-19.5. Rallye Český Krumlov

15.-16.6. Agrotec Rally Hustopeče

30.6.-1.7. Rally Bohemia Mladá Boleslav

24.-26.8. Barum Czech Rally Zlín

5.-7.10. SVK Rally Příbram

OBJEVTE ORIGINÁLNÍ KOLEKCI ŠKODA MOTORSPORT


E-shop Motorsport
E-shop Motorsport

ŠKODA EXPERIMENT: PORADÍ SI S PŘEKÁŽKOVOU DRÁHOU LÉPE ZÁVODNÍK JAN KOPECKÝ NEBO YOUTUBER PEDRO?