AKCE A UDÁLOSTI

Mezinárodní autosalon v Ženevě 2018

Značka ŠKODA je tradičním účastníkem mezinárodního autosalonu v Ženevě. Návštěvníci se mohou ve dnech 6. až 18. března 2018 v expozici těšit na premiéru inovovaného modelu ŠKODA FABIA, modelu KODIAQ L&K nebo konceptu crossoveru VISION X.

Pojeďte v tom s námi

Navštivte Olympijské festivaly v Brně a Ostravě a užijte si den strávený v duchu Zimních olympijských her. Zapojte se do připravených her a speciálních aktivit, které jsme pro vás připravili.

Vyhrajte zájezd na MSLH 2018 v Kodani

Soutěžte se ŠKODA AUTO a vyhrajte zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji v Kodani a k tomu navíc vstupenky na dvě utkání. Zúčastnit se můžete přímo na stadionech vyplněním soutěžního formuláře.

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017

Vyzkoušejte si pestrou paletu vozů ŠKODA v rámci Dnů testovacích jízd, které probíhají po celé České republice od 29. 4. do 30. 9. 2017. A aby toho nebylo málo, na každé akci můžete soutěžit o skvělé ceny.

Kolo pro život

Projekt Kolo pro život nabízí každoročně sportovní vyžití pro všechny, kdo mají rádi cyklistiku nebo cykloturistiku. O neustále rostoucí popularitě seriálu svědčí fakt, že loňského 17. ročníku se zúčastnilo rekordních 27 000 bikerů.

Vyhrajte ŠKODA OCTAVIA RS 4x4

Přijďte na některou ze soutěží Mistrovství ČR v rally 2017. Navštivte ŠKODA Park, užijte si našlápnutý program pro malé i velké závodníky a zasoutěžte si o vůz ŠKODA OCTAVIA RS s pohonem 4×4 na celý 1 rok.