AKCE A UDÁLOSTI

AKTUÁLNÍ AKCE A UDÁLOSTI


Kolo pro život 2018

V letošním 19. ročníku Kola pro život čeká na účastníky patnáct závodů. Do bohatého doprovodného programu již podesáté významně přispěje jako hlavní partner i automobilka ŠKODA AUTO a její autorizovaní prodejci.

Mistrovství České republiky v rally 2018

Již 117 let podporuje značka ŠKODA motoristické soutěže v naší zemi. Přijďte i vy podpořit tovární tým ŠKODA Motorsport na letošní Mistrovství ČR v rally. Fanděte a užijte si skvělou atmosféru na některém ze sedmi závodů letošního rallyového šampionátu.

UKONČENÉ AKCE A UDÁLOSTI


Mezinárodní autosalon v Ženevě 2018

Značka ŠKODA je tradičním účastníkem mezinárodního autosalonu v Ženevě. Návštěvníci se mohou ve dnech 6. až 18. března 2018 v expozici těšit na premiéru inovovaného modelu ŠKODA FABIA, modelu KODIAQ L&K nebo konceptu crossoveru VISION X.

Pojeďte v tom s námi

Navštivte Olympijské festivaly v Brně a Ostravě a užijte si den strávený v duchu Zimních olympijských her. Zapojte se do připravených her a speciálních aktivit, které jsme pro vás připravili.

Vyhrajte zájezd na MSLH 2018 v Kodani

Soutěžte se ŠKODA AUTO a vyhrajte zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji v Kodani a k tomu navíc vstupenky na dvě utkání. Zúčastnit se můžete přímo na stadionech vyplněním soutěžního formuláře.

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017

Vyzkoušejte si pestrou paletu vozů ŠKODA v rámci Dnů testovacích jízd, které probíhají po celé České republice od 29. 4. do 30. 9. 2017. A aby toho nebylo málo, na každé akci můžete soutěžit o skvělé ceny.