Nové sportovní SUV

ŠKODA odhalila další detaily nejvýkonnějšího  SUV KODIAQ RS
ŠKODA odhalila další detaily nejvýkonnějšího SUV KODIAQ RS

ŠKODA odhalila další detaily nejvýkonnějšího SUV KODIAQ RS

18. 9. 2018

První SUV značky ŠKODA ve sportovní verzi RS zaujme doplňky v černé lesklé barvě a dvacetipalcovými koly z lehké slitiny.

ŠKODA láká na světovou premiéru vozu KODIAQ RS v Paříži dalšími fotografiemi. První SUV značky v provedení RS zapůsobí nejen svým vznětovým motorem o výkonu 176 kW (240 k), ale rovněž i elegantním sportovním designem s lesklými černými detaily a dvacetipalcovými koly Xtreme z lehké slitiny.

Video s dalšími detaily k vozu ŠKODA KODIAQ RS najdete na https://twitter.com/skodaautonews.

Nejvýkonnější SUV značky ŠKODA upozorňuje na své dynamické ambice řadou černých doplňků. V lesklé černé barvě je jak maska chladiče, tak i kryty vnějších zpětných zrcátek, lišty kolem bočních oken a podélné střešní nosiče. Na zádi zaujmou dvě viditelné koncovky výfuku pod nárazníkem a červená odrazka přes celou šířku zadního nárazníku – typický rozlišovací znak všech modelů RS značky ŠKODA.

Premiéra pro značku ŠKODA: sériová dvacetipalcová kola Xtreme
Jako první model v historii značky má ŠKODA KODIAQ RS již ve standardu dvacetipalcová kola Xtreme, která odhalují sedmnáctipalcové brzdové kotouče a červeně lakované brzdiče. ŠKODA KODIAQ RS je i díky těmto sportovním parametrům jednoznačně nejvýraznějším modelem v modelové paletě značky ŠKODA.

Premiéru na nejvýkonnějším SUV značky má rovněž nové logo RS, ve kterém je nyní písmeno V (jako vítězství) v červeném provedení, symbolizujícím sportovní charakter a sílu rodiny RS. Nové logo je umístěno na masce chladiče a na pátých dveřích. Světová premiéra prvního SUV v provedení RS bude v říjnu na autosalonu v Paříži.

Aktuální novinky

Přehled novinek