setkání se Santou přímo v jeho pracovně

Tipy na dárky pro Santa Clause: ŠKODA obrací Vánoce naruby

Tipy na dárky pro Santa Clause: ŠKODA obrací Vánoce naruby

18. 12. 2017

Děti napsaly, jaký dárek by darovaly Santa Clausovi a flotila čtyř vozů ŠKODA KAROQ dopravila dopisy s přáními do finského Rovaniemi - domova Santa Clause.

„Oslavte Vánoce jednou jinak“ – v duchu tohoto motta posbírala ŠKODA nejhezčí nápady na dárky pro Santa Clause. Nápady pocházely od mnoha tisícovek dětí, které se zúčastnily neobvyklé vánoční kampaně, pořádané na vybraných trzích. Flotila čtyř vozů ŠKODA KAROQ v několika evropských zemích dopisy s přáními dětí naložila a odvezla do vánoční vesničky u Rovaniemi ve Finsku.

Během nadcházejících Vánoc bude Santa Claus bez přestávky na cestách, aby lidem na celém světě udělal radost – ale on sám nedostane ani jeden dárek. V letošním roce mu proto ŠKODA připravila překvapení: než si stačil naložit saně a zapřáhnout soby, navštívili ho v jeho vánoční vesničce blízko polárního kruhu čtyři vozy ŠKODA KAROQ. Tato kompaktní SUV měla na palubě vánoční přání od mnoha tisícovek dětí ze šesti evropských zemí. Dopisy ale neobsahovaly jejich vlastní přání, ale to, co by si děti přály dát jako dárek Santa Clausovi: například dovolenou v Karibiku, automatickou klimatizaci pro jeho lety saněmi v teplých krajích nebo vůz značky ŠKODA, ve kterém by bylo ještě více místa na dárky.

S dopisy v zavazadlovém prostoru vyrazily na cestu do Arktidy dva vozy ŠKODA KAROQ z moldavské metropole Kišiněva a dva vozy z Berlína. Setkaly se ve Varšavě a odtud pokračovaly na sever společně. Trasa dovedla kompaktní SUV až na Nordkap, nejsevernější bod Evropy. Následně odevzdala flotila vozů KAROQ dopisy ve vánoční vesničce u Rovaniemi blízko polárního kruhu. Čtyři vozy ŠKODA KAROQ urazily na své cestě celkem 23 400 kilometrů.

ŠKODA navíc umožnila devíti rodinám unikátní zimní výpravu. Ze všech odesílatelů přání byli vylosováni výherci vzrušující cesty do Laponska. V Rovaniemi a okolí navštívily rodiny například sobí safari, show elfů a laponskou ledovou galerii s jedinečným sněhovým zámkem. Vrcholem pak byla návštěva vánoční vesničky a osobní setkání se Santa Clausem. To nejlepší z cesty bylo zachyceno i na videu.

ŠKODA vám přeje veselé Vánoce!

Aktuální novinky

Přehled novinek