ŠKODA NEJMIX A RAPID SPACEBACK

CO JE ŠKODA NEJMIX?

To je 5 let v klidu. ŠKODA NejMix vám k ceně nového vozu namixuje pětiletou prodlouženou záruku a k tomu servis na 5 let, nebo bonus za výkup vašeho stávajícího vozu. Anebo výhodný pronájem vozu formou operativního leasingu ŠKODA Bez starostí.

SE ŠKODA RAPID SPACEBACK BUDETE 5 LET V KLIDU

Po dobu pěti let nebo do nájezdu 100 000 km budete mít jistotu naší pomoci. A to i v případech, které mohou nastat kdykoli při každodenním provozu vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva). Navíc budete mít nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoli servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla. Totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí. Tuto výhodu v hodnotě 2000 Kč máte v ceně nového vozu.

JAKO BONUS SI VYBERTE JEŠTĚ JEDNU Z TĚCHTO VÝHOD

VÝKUP STÁVAJÍCÍHO VOZU

Výkup stávajícího vozu
Využijte při nákupu nového vozu možnosti odkoupení svého stávajícího vozu. Na protiúčet tak získáte bonus 25 000 Kč

SERVIS BEZ STAROSTÍ

Po dobu 5 let nebo do nájezdu 100 000 km budete v klidu. V ceně máte předplacený servis Standard v hodnotě 23 600 Kč, který vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. Zahrnuje výměnu motorového oleje, výměnu filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony.

JAK BUDETE VÁŠ MIX FINANCOVAT?


HOTOVĚ

Nový vůz si samozřejmě můžete jednoduše pořídit za hotové prostřednictvím bezhotovostní platby. Nemusíte tak řešit žádné závazky do budoucna.

ÚVĚR

Využít můžete výhodného úvěru a nový vůz splácet za podmínek, které jsou přesně nastavené vašim možnostem.

Úrok od 2,99 %
Zimní kola zdarma
Povinné ručení 1000 Kč na rok po dobu financování

ANEBO CHCETE JEZDIT A NIC NEŘEŠIT?


Banner ŠBS - RAPID SB

Využijte výhod ŠKODA NEJMIX

Return
+

Kde nás najdete?

Vyberte si nejbližšího autorizovaného prodejce

ŠKODA Plus