AKČNÍ NABÍDKY - VYBERTE SI TU SVOU

Některé vás přesvědčí neodolatelnou cenovou výhodou, jiné mimořádnou výbavou nebo atraktivním provedením v limitované sérii. Vybere si každý. Proto neváhejte a zamiřte k nejbližšímu autorizovanému prodejci ŠKODA ,
který vám rád poskytne bližší informace.

TEĎ NA TO MÁTE

Na nový vůz ŠKODA má teď každý! Pořiďte si model ŠKODA FABIA TRUMF se zvýhodněním až 79 000 Kč a s bohatou výbavou včetně 5leté záruky paketu Mobilita Plus zdarma, s výkupním bonusem za Váš stávající vůz a se ŠKODA Bonusem při financování se ŠKODA Financial services. V nabídce je také ŠKODA OCTAVIA TRUMF se zvýhodněním až 105 000 Kč. Více na tednatomam.cz .

ŠKODA AUTO
ŠKODA AUTO

Rodina FRESH

Nabídka co má šťávu, vozy z rodiny FRESH zaujmou atraktivní výbavou za akční ceny. Vybírat můžete z nových modelů CITIGO 5D, OCTAVIA a OCTAVIA COMBI, nebo z nových skladových vozů modelů CITIGO 3D a RAPID. Všechny nabídky akčních modelů FRESH platí při využití financování od ŠKODA Financial Services a jsou uváděny včetně 5leté záruky v rámci paketu Mobilita Plus.

Rodina SCOUTLINE

Zažijte to pravé stylové dobrodružství s modely FABIA COMBI SCOUTLINE a RAPID SPACEBACK SCOUTLINE . Získáte tak nejen všechny benefity oblíbených modelových řad, ale také další designovou výbavu navíc.

ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Operativní leasing nové generace na všechny modely a konfigurace. Díky jednoduché měsíční platbě, která zahrnuje pojištění i servis, si prostě zvolíte model, barvu, výbavu a délku pronájmu, a můžete bez starostí jezdit novým vozem ŠKODA.

Na stránce skoda-online.cz na vás pak čekají přednastavené nejžádanější kombinace modelů, motorizací a výbav. Vy si vyberete tu, která nejlépe vyhovuje vašim představám a finančním možnostem, a přidáte už jen barvu, délku pronájmu a doplňkové služby. To vše aniž byste museli vstát ze svého oblíbeného křesla. Z pohodlí domova dokonce vyřídíte i smlouvu a první splátku. Jediná věc, kvůli které musíte ven z domu, je převzetí auta.